Тимошенко посміялася над репресіями Януковича проти опозиції

Тимошенко хоче подарувати Януковичу підручник "Судовий звіт у справі антирадянського правотроцкістського блоку" 1938 року, щоб він "не смішив народ своїми репресіями, а навчився робити їх толком".

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко навчить президента Віктора Януковича проводити справжні репресії.

Таку думку вона висловила перед будівлею Генпрокуратури, куди прибула на черговий допит.

Тимошенко заявила, що хоче подарувати Януковичу підручник, який називається "Судовий звіт у справі антирадянського правотроцкістського блоку" 1938 року.

"Я хочу передати Віктору Федоровичу, що якщо він вже взявся за репресії ... так хоч би народ не смішив і не садив екс-прем'єр-міністра за пенсії, а вже б почитав ... Тут чітко розписано, як робити репресії. Це розвідка на користь інших країн, шпигунство - це якось більш цивільно звучить, ніж виплата пенсій людям в кризу", - підкреслила Тимошенко.

Вона зазначила, що хоче подарувати цю "допомогу" Януковичу "для того, щоб він хоч щось навчився робити в своєму житті, хоча б репресії толком".

У той же час Тимошенко називає абсурдом кримінальну справу про незаконну закупівлю 1000 автомобілів "Швидкої допомоги", яку порушила Генеральна прокуратура України.

"Це продовження тих же самих дій. Їх мета - на тлі їхнього ставлення до країни, розуміючи, що люди їм вже не довіряють просто не пустити мене особисто до будь-яких виборів. Це їх завдання і їхня мета, і саме тому те, що вони заявляють про якісь нові кримінальні справи - це такі ж справи, як і кримінальна справа за виплату пенсій. Нічого іншого вони мені інкримінувати не можуть. Все це виглядає абсурдно, ганебно і для країни дуже ризиковано ", - сказала Тимошенко в п'ятницю журналістам перед допитом в Головному слідчому управлінні Генпрокуратури про нецільове використання коштів Кіотського протоколу.

Як повідомлялося раніше, Юлію Тимошенко звинувачують у нецільовому використанні коштів за двома епізодами, один з яких стосується придбання урядом Тимошенко 1 тисячі автомобілів для сільських лікарень.

Їй інкримінують нецільове використання коштів, отриманих в рамках Кіотського договору, на суму 180 і 200 мільйонів євро.

Читайте також:

Тимошенко шиють нецільову покупку машин для сільських лікарень

Генпрокуратура заборонила Тимошенко залишати місце проживання

ГПУ звинуватила Тимошенко у збитках держбюджету на 1 млн грн

ВідеоТимошенко посміялася над репресіями Януковича проти опозиції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: