Тимошенко повернула директора аеропорту, звільненого Вінським

Кабмін мотивував скасування накази екс-міністра транспорту і зв'язку невдоволенням колективу Львівського аеропорту.

Кабінет міністрів скасував накази Міністерства транспорту і зв'язку про звільнення директора Львівського аеропорту Олександра Загреви і начальника дирекції будівництва Донецького метрополітену.

Про це повідомив міністр Кабміну Петро Крупко.

За його словами, накази про звільнення цих керівників екс-головою Мінтрансзв'язку Йосипом Вінським викликали невдоволення в колективах і дестабілізували роботу підприємств, у зв'язку з чим, уряд скористався своїм правом і скасував ці накази.

Сам Вінський заявив, що Тимошенко вимагала від нього відмінити наказ про звільнення директора львівського аеропорту.

"Я прийшов - фактично аеропорту не було, я його за 8 місяців зібрав. Директор аеропорту - нульова людина, яка не може реально забезпечити підготовку аеропорту до "Євро", - відзначив він.

Він розповів, що "коли була перевірка на пронесення вибухових речовин, вибухівку пронесли, поставили під шасі літака і ніхто не зупинив цих людей".

"Діти гралися на злітній смузі аеродрому, а це Скнилівский аеродром, на якому була відома трагедія", - сказав міністр.
"Зрозуміло, що я ухвалив радикальне рішення, написав наказ і звільнив керівника аеропорту. Дзвонить прем'єр-міністр Юлія Тимошенко: відміни свій наказ", - розповів Вінський.

Крім того міністр заявив, що прем'єр ініціювала скандал з його відставкою, щоб "відвести погляди" людей від невдачі зі створення широкої коаліції.

Нагадаємо, 15 червня Юлія Тимошенко звинуватила Вінського в корупції. Вона повідомила, що не виключає притягнення його до відповідальності за спроби використати кошти державного підприємства "Укрпошта" не за цільовим призначенням.

17 червня Вінський подав у відставку з посади міністра транспорту та зв’язку. Причина такого кроку, за його словами - серйозні розбіжності з Тимошенко "щодо політичних, кадрових, економічних питань, а також етики стосунків між членами Кабінету міністрів".

Майже через тиждень, 23 червня, Верховна рада звільнила Вінського з посади міністра транспорту та зв'язку. ВР задовольнила подання прем'єра Юлії Тимошенко про звлільнення Йосипа Вінського. За відповідне рішення проголосували 365 депутатів.

У той же час, перед цим голосуванням депутати відмовилися задовольнити заяву самого Вінського про звільнення - "за" проголосували лише 2 депутати від БЮТ.

Читайте також:

Вінського остаточно звільнили з посади міністра

Вінський: Тимошенко вважає свою команду гноєм

Вінський боїться повторити долю загиблого Кирпи

Вінський звинуватив Тимошенко у зриві Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: