Тимошенко повірила в угоду між Ющенком і Януковичем про співпрацю

Юлія Тимошенко вважає цілком реальною угоду між Віктором Ющенком і Віктором Януковичем про співпрацю, а ще бачить масовий підкуп виборців.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що вважає цілком реальною угоду між президентом Віктором Ющенком і лідером Партії регіонів Віктором Януковичем про співпрацю, оприлюднену напередодні заступником керівника головної служби з внутрішньополітичних питань і регіонального розвитку секретаріату президента України Ярославом Козачком.

"Можна було б і не вірити, але дані факти підтверджуються щоденно подіями, наприклад, Микола Азаров вже має власний кабінет в секретаріаті президента", - сказала Тимошенко.

При цьому, за словами прем'єра, в Україні існує серйозна проблема зі свободою слова, так як "досить значущі речі блокуються і вони просто не доходять до людей".
Вона пояснила, що в ефірах провідних українських телеканалів в новинних блоках ця інформація не була висвітлена.

Вона також заявила, що у західних та центральних регіонах України проходить масова скупка голосів виборців, заявляє прем'єр-міністр, кандидат на посаду президента України Юлія Тимошенко.

"Зараз, саме в цих регіонах, західних і центральних областях, розпочалася масова роздача грошей за купівлю голосів", - повідомила вона.

За словами Тимошенко, виборцям пропонують 150-200 гривень за те, щоб їхній голос був відданий за кандидата від певної політичної сили.

"Вони хочуть за ці 150-200 гривень купити право грабувати Україну наступні 10 років, і тому я прошу, щоб ви передали всім людям без винятку ... Запам'ятайте, що коли ви голосуєте і ставите "пташку" - цього ніхто не бачить, і про це нікому звітувати не потрібно", - сказала прем'єр.

Нагадаємо, 10 грудня, кандидат у президенти України, лідер партії регіонів Віктор Янукович заявив про намір чинної влади на чолі з кандидатом у президенти, прем'єр-міністром Юлією Тимошенко сфальсифікувати президентські вибори.

Читайте також:

Янукович переплутав Богословську з Герман

Тимошенко: Янукович виявився банальним боягузом

Ющенко готовий зробити Яценюка прем'єром

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: