Тимошенко поїхала до Криму роздавати квартири, включати газ і співати

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко поїхала до АРК, роздавати квартири, автомобілі швидкої медичної допомоги та сертифікати на медичне обладнання.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко відбула з робочим візитом в Автономну Республіку Крим.

У ході поїздки Тимошенко вручить ордери на заселення квартир, куплених державною іпотечною установою для жителів міста Судак, а також вручить автомобілі швидкої медичної допомоги та сертифікати на медичне обладнання для медичних закладів.

Також глава уряду візьме участь в урочистостях з нагоди введення в дію газопроводу в селі Піонерське Сімферопольського району.

Крім того, прем`єр планує дати інтерв`ю Чорноморській телерадіокомпанії і взяти участь у концерті "З Україною в серці".

Нагадаємо, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що балотується в президенти для того, щоб захищати Україну, оскільки ніхто інший з кандидатів на посаду глави держави цього зробити не зможе.

"Іноді мене запитують, чи втомилася я від політики. Я хочу вам сказати - тут не у втомі справа, і у вас, і в мене, а справа у відповідальності. Якби було кому передоручити, якби я бачила такого політика реально, якому можна було б у руки передати (країну – ред.) і заспокоїтися, і сказати, що Україна захищена, можливо, я б уже зітхнула і зробила це", - заявила Тимошенко.

"Але поки що, - додала вона, - знаючи всіх поіменно і досконально, не насмілююся, тому що це велика відповідальність".

Читайте також:

Тимошенко заявила, що ніхто, окрім неї, не захистить країну

Тимошенко поїхала на Західну Україну

Тимошенко поїхала на буряки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: