Тимошенко поїхала до Японії говорити про українську трубу

Одним з ключових питань буде залучення інвестицій в модернізацію ГТС України в рамках підписаної вчора спільної декларації з ЄС.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко відбула з робочим візитом до Японії.

В ході візиту глава українського уряду проведе переговори з прем’єр-міністром Японії Таро Асо, міністром фінансів, державним міністром з фіскальних послуг, економічної та фіскальної політики Каору Йосано та членами парламентської Асоціації дружби Японія-Україна на чолі з депутатом парламенту Хакуо Янагісава.

В рамках робочого візиту прем`єр-міністр України також зустрінеться з керівниками фінансової групи “Нумура холдінгс”, компанії Mitsubishi Heavy Industries, корпорації Marubeni, корпорації Panasonic, Комітету ділової співпраці з Україною Японської федерації бізнесу “Кейданрен” та Японського банку міжнародного співробітництва.

Крім того, перебуваючи у Токіо, Тимошенко візьме участь у форумі з представниками політичної, ділової та наукової еліти Японії та відвідає штаб-квартиру корпорації Panasoniс.

Як повідомила прес-секретар прем’єр-міністра Марина Сорока, одним з ключових питань, що порушуватимуться в ході українсько-японських переговорів, буде залучення інвестицій в модернізацію газотранспортної системи України в рамках підписаної вчора спільної декларації з Європейським Союзом.

До складу української офіційної делегації входять віце-прем’єр-міністр Григорій Немиря, керівник групи радників прем’єр-міністра Віталій Гайдук, голова правління “Укрексімбанку” Віктор Капустін, народний депутат, керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Костянтин Жеваго та керівник “Індустріального союзу Донбасу” Сергій Тарута.

Нагадаємо, раніше Тимошенко підтвердила, що Україна розглядає Японію як ключового інвестора проекту з модернізації газотранспортної системи.

Візит Тимошенко до Японії триватиме до 26 березня.
 

Читайте також:

Тимошенко: головним інвестором української ГТС буде Японія

Росія заморозила урядові відносини з Україною

СП: Європа не бачить альтернативи українській газовій трубі

Росія погрожує Україні "масовим" переглядом газових контрактів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: