Тимошенко поїхала у карантинне Закарпаття

Прем’єр продовжує рейд Західними регіонами, котрі сильніше за інші потерпають від епідемії грипу.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко відбула з робочою поїздкою до Ужгороду, де оголошено карантин через епідемію грипу.

В ході візиту Тимошенко відвідає Закарпатську обласну інфекційну лікарню, де ознайомитися з роботою з організації лікування пацієнтів, хворих на грип і ГРВЗ, а також з забезпечення лікарськими засобами і медпрепаратами.

Тимошенко відвідає приймальне, інфекційне і реанімаційне відділення обласної лікарні, а також клініко-діагностичну лабораторію.

Крім того, прем'єр-міністр проведе нараду з керівництвом Закарпатської обласної державної адміністрації з питань виконання рішень уряду щодо реалізації з запобігання і лікування грипу і ГРВІ в регіоні.

Нагадаємо, що за кілька останніх днів Тимошенко відвідала з робочими візитами кілька карантинних регіонів - Львівщину, Івано-Франківщину, Чернівці.

За останніми даними, Міністерство охорони здоров'я підтверджує 135 випадків смерті від епідемії грипу й гострих респіраторних вірусних інфекцій станом на 6 листопада в 16 областях, Києві й Криму. У цілому, починаючи з 29 жовтня, на грип та ГРВІ занедужало 871 037 людей.

РНБО та Секретаріат президента вважають, що у зв’язку з епідемією грипу є всі підстави для введення надзвичайного стану в країні.

Крім того, заступник глави СП Ігор Попов не виключив переносу президентських виборів у разі, якщо уряду не вдасться взяти під контроль ситуацію з епідемією грипу.

Читайте також:

Польські експерти: Тимошенко використовує епідемію грипу задля рейтингу

Тимошенко заперечує, що має щеплення від свинячого грипу

Тимошенко: усе погане про мене треба ділити на сто

Тимошенко: епідемія грипу прийшла до України з Європи
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: