Тимошенко поїхала в Крим на дитяче "Євробачення"

Під час перебування в ”Артеку” Тимошенко також ознайомиться з умовами, в яких відпочивають діти.

Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко відбула до Автономної Республіки Крим, де в Міжнародному дитячому центрі "Артек" буде присутня на фіналі відбіркового дитячого конкурсу "Євробачення-2009".

Під час перебування в ”Артеку” Тимошенко також ознайомиться з умовами, в яких відпочивають діти.

Нагадаємо, фінал конкурсу транслюватиметься сьогодні о 21.00 у прямому ефірі Першого Національного телеканалу.

Переможець конкурсу визначиться шляхом змішаного голосування: 50% - голоси телеглядачів та 50% - голосування журі.

Голова журі – президент Національної телекомпанії України, народний артист України Василь Ілащук.

До складу журі входять міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко; міністр культури та туризму Василь Вовкун; ректор Київської дитячої академії мистецтв Михайло Чембержі, народний артист України, композитор Олександр Злотник; генеральний директор МДЦ "Артек" Борис Новожилов, співаки Марина Модіна та Василь Лазарович.

У конкурсі братимуть участь 15 виконавців (згідно з порядковим номером у виступі): гурт "Каприз" "Super sona"; Лі Нгуен "Мелодія"; Катерина Куріцина "Я і ти"; Марина Козинська "Літак"; Даніела "Пісня Сріберної землі"; Ліза Малаєва "Літня Самба"; Валентинка Данилюк "Малесеньке кохання"; Андранік Алексанян "Три тополі, три сурми"; Карина Мазурик "Диско леді"; Владислав Каращук "Планета дитинства"; Валерія та Анастасія Грошко "Цікавий світ"; Катерина Панченко "Я запитаю"; Олександр Черненко "Казка"; Ганна Кудряшова "Місяць"; Дмитро Бородін "Зірка".

Нагадаємо, дитячий щорічний телевізійний конкурс пісні "Євробачення" проходить з 2003 року. До конкурсу допускається по одному представнику з кожної країни – члена Європейської мовної спілки. В конкурсі можуть брати участь діти у віці 10 - 15 років.

Україна бере участь у конкурсі з 2006 року. Представники України двічі займали 9-е місце у конкурсі, у 2008 році – 2-ге. У 2009 році конкурс відбудеться в Україні.

Читайте також:

"Пекельний сюрприз" від Лободи

Киянка Приходько представить Росію на "Євробаченні-2009"

Головний годинник Осло грає пісню, яка перемогла на "Євробаченні"

"Євробачення-2009" відкрилося млинцями з червоною ікрою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: