Тимошенко пожалілась, що в неї був важкий день

Юлія Тимошенко поки не прийняла рішення про оскарження в суді рішення РНБО.

Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко поки не прийняла рішення про оскарження в суді рішення Ради національної безпеки України від 10 лютого.

Про це Тимошенко повідомила сьогодні на прес-конференції в Кабінеті міністрів.

"Я ще не ознайомилася з документами, які затверджені РНБО, тому що сьогодні дуже важкий день. Я його не читала, коли почитаю, то визначуся, що з ним робити", - сказала Тимошенко.

Прем`єр-міністр не змінила своєї точки зору про те, що засідання РНБО було направлене на "торпедування" газових домовленостей з Росією й спробою відновити діяльність "РосУкрЕнерго".

"Планували через "РосУкрЕнерго" використовувати щонайменше три політичні сили на свою виборчу кампанію. А я зробила так, щоб газ обсягом 11 млрд. кубічних метрів було направлено на здешевлення вартості газу для споживачів", - підкреслила вона.

Тимошенко заявляла про намір оскаржити в суді рішення РНБО, якщо воно передбачатиме відновлення діяльності RUE на газовому ринку України.

11 лютого президент України Віктор Ющенко ввів у дію рішення РНБО від 10 лютого 2009 року "Про невідкладні заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки України", в якому пункту про діяльність "РосУкрЕнерго" на газовому ринку України немає.


Читайте також:
Тимошенко: ПР та Ющенко готують протести
Пинзеник не переніс "виклики" кризи
МЗС: Україні ніхто не хоче давати грошей

ВідеоТимошенко пожалілась, що в неї був важкий день

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: