Тимошенко пожалілася, що їй бракує жіночого щастя

Юлія Тимошенко пожалілася, що ніколи не була жінкою, "яку всі пестять, десь там балують іноді", а працювала і працювала.

Прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що приділить час свої родині коли "все буде добре в країні".

"Хотілося б мені бути м'якою жінкою, у якої багато часу, щоб опікуватися родиною, щоб зайвий раз з'їздити в гості до мами. Хотілося б бути на якихось святах, хотілося б просто відчувати життя", - заявила прем'єр.

"Але так сталося, що я не дуже можу це робити. І не тільки зараз це відбувається", - зазначила Тимошенко.

"Скільки я себе пам'ятаю, з того моменту, як я прийшла на першу свою роботу на військовому підприємстві - це було у Дніпропетровську, Дніпропетровський машинобудівний завод - я все одно себе перевантажувала як могла", - сказала вона.

"Я ніколи не була білоручкою і такою жінкою, яку всі пестять, десь там балують іноді. Я завжди намагалася багато працювати", - наголосила Тимошенко.

Прем'єр зазначила: "Жіночого щастя в мене поки що залишається небагато, і воно є, безумовно, в родині. Але вони, щоб це щастя мені передати, мене фізично мусять бачити".

"Я сподіваюся, що коли зовсім вже все буде добре в країні, коли можна буде спокійно трошки приділити собі час, то я приділю цей час своїй родині і відчую себе справжньою жінкою", - заявила вона.

Нагадаємо, недавно Тимошенко розповіла, як ночами в Дніпропетровську ходила на шинний завод і розвантажувала шини, які були вдвічі більші за неї.

Читайте також:

Тимошенко пригадала, як ночами розвантажувала шини у Дніпропетровську

Тимошенко: Україні потрібна диктатура

Тимошенко визнали найвпливовішою жінкою України

Тимошенко піде в президенти з Майдану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: