Тимошенко пожалілася у своєму блозі на "януковичів"

Тимошенко співчуває співвітчизникам, що їхнє життя пронизане політикою, і критикує нинішню владу, яка "не має нічого святого".

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко написала у своєму блозі у рубриці "особисте", що співчуває українцям, оскільки "життя кожного пройняте політикою".

"Такими є сучасні реалії", - зазначила Тимошенко.

Далі у блозі опозиціонерка розкритикувала нинішню владу, яка немає "нічого святого"

"Чим далі, тим більше януковичі, азарові та їх підлабузники паплюжать все українське, що зустрічається на їхньому шляху ... Для них немає нічого святого - ні душі народу, ні знаменитих сторінок нашої історії та культури, ні демократичних цінностей. Сьогодні катастрофічними темпами злочинна влада повертає в Україні "кучмізм", "ківаловщину", політичні та культурні репресії ", - зазначила Тимошенко.

Лідер ВО "Батьківщина" наголошує: "Але ми не можемо допустити, щоб в Україну вбивали Україні, і щоб громадянське суспільство не могло захистити державу від тиранів і катів".

Тимошенко висловила сподівання, що " ми залишимо своїм нащадкам вільну, горду, заможну Україну, яка захистить своїх громадян і їх свободи. Україна заслужила своє право на вітрила надії".

"Я знаю, що в України є чесні журналісти, свідоме громадянське суспільство, для яких все українське - понад усе! Великий Кобзар залишив нам безцінну настанову:"Борітеся - поборете! Вам Бог помагає!", - резюмувала вона.

Про скасування конституційної реформи-2004 читайте тут

Читайте також:

Тимошенко назвала скасування політреформи початком ГКЧП

Политическая реформа: похороны под аплодисменты

КС скасував політреформу: Янукович отримав повноваження Кучми

Тимошенко однопартійців-новобранців змушує цілувати хрест і присягати на Біблії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: