Тимошенко: ПР прибирає Луценка, щоб отримати контроль над міліцією під час другого туру

Практично в останньому публічному виступі перед другим туром виборів, Тимошенко звинуватила Партію регіонів у спробі підготовці масових фальсифікацій під час голосування.

Луценко намагаються зняти так як він не дав провести фальсифікації під час першого туру виборів, про це заявила прем'єр-міністр і кандидат у президенти Юлія Тимошенко.

Виступаючи у програмі "Велика політика", Тимошенко зазначила, що всі спроби Партії регіонів зняти Юрія Луценка з поста глави МВС спрямовані на те, щоб отримати можливість фальсифікувати результати виборів.

На користь своїх слів, прем'єр навела аргумент про те, що відразу ж після виборів новий президент переформатує кабінет міністрів, тому поспішне звільнення Луценка потрібно розглядати не інакше як спробою вплинути на міліцію, отримавши тим самим важливий інструмент у контролі над процесом виборів та підрахунку голосів.

Відповідаючи на питання про приєднання блоку Литвина до голосування за зняття Луценка, Тимошенко підкреслила, що, щонайменше, це було аморально, якщо не запопадливо.

Глава Кабміну також звернула увагу на те, що "атака" на поліграфічний комбінат "Україна" була спланована та проведена Партією регіонів після того, як був звільнений голова комбінату, який відмовився виконувати вказівку уряду про друк ста тисяч паспортів для громадян країни, які проживають за кордоном.

За словами прем'єр-міністра, проведена "бандформуваннями атака" була спробою повернути контроль над стратегічним підприємством, яке друкує виборчі бюлетені, усе з тим же наміром, щоб мати можливість фальсифікувати вибори.

Читайте також:

Луценко розповів про "банду", яка хоче його звільнити

Рада відправила Луценка у відставку

Турчинов: інформація про звільнення Луценка судом - брехня ПР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: