Тимошенко: ПР та Ющенко готують протести

Юлія Тимошенко звинувачує Партію регіонів та Віктора Ющенка в намірі організувати навесні масові протести.

Прем`єр-міністр України звинувачує Партію регіонів, президента України Віктора Ющенка і Секретаріат президента в розхитуванні політичної ситуації і намірі організувати навесні масові протести.

Про це Тимошенко заявила сьогодні на прес-конференції в Кабінеті міністрів.

"Я знаю, що сьогодні розхитують ситуацію. Знаю, що весною Партія регіонів разом з президентом України, разом з Секретаріатом президента готують спеціальні куплені демонстрації людей", - сказала Тимошенко.

Прем`єр вважає, що заради досягнення цієї мети нині розповсюджується інформація, зокрема, про невиплату стипендій студентам вищих навчальних закладів.

"Усі заплановані витрати державного бюджету помісячно впродовж року будуть виконані на 100%. А вся політична істерія – це винятково інтриги", - додала вона.

Тимошенко також повідомила, що фракція БЮТ має намір ініціювати проведення в парламенті слухань інформації Генеральної прокуратури з питань невиплати зарплати в приватному секторі економіки.

"Це питання Генеральної прокуратури, і думаю, що наша фракція у Верховній раді ініціюватиме заслуховування генерального прокурора з питань своєчасної виплати зарплати на підприємствах недержавної форми власності", - наголосила керівник уряду.


Читайте також:
Пинзеник подав у відставку
Тимошенко просить міністрів приносити термоси та борщ на засідання уряду
Балога нацькував на уряд Медведька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: