Тимошенко: ПР та Ющенко готують протести

Юлія Тимошенко звинувачує Партію регіонів та Віктора Ющенка в намірі організувати навесні масові протести.

Прем`єр-міністр України звинувачує Партію регіонів, президента України Віктора Ющенка і Секретаріат президента в розхитуванні політичної ситуації і намірі організувати навесні масові протести.

Про це Тимошенко заявила сьогодні на прес-конференції в Кабінеті міністрів.

"Я знаю, що сьогодні розхитують ситуацію. Знаю, що весною Партія регіонів разом з президентом України, разом з Секретаріатом президента готують спеціальні куплені демонстрації людей", - сказала Тимошенко.

Прем`єр вважає, що заради досягнення цієї мети нині розповсюджується інформація, зокрема, про невиплату стипендій студентам вищих навчальних закладів.

"Усі заплановані витрати державного бюджету помісячно впродовж року будуть виконані на 100%. А вся політична істерія – це винятково інтриги", - додала вона.

Тимошенко також повідомила, що фракція БЮТ має намір ініціювати проведення в парламенті слухань інформації Генеральної прокуратури з питань невиплати зарплати в приватному секторі економіки.

"Це питання Генеральної прокуратури, і думаю, що наша фракція у Верховній раді ініціюватиме заслуховування генерального прокурора з питань своєчасної виплати зарплати на підприємствах недержавної форми власності", - наголосила керівник уряду.


Читайте також:
Пинзеник подав у відставку
Тимошенко просить міністрів приносити термоси та борщ на засідання уряду
Балога нацькував на уряд Медведька

ВідеоТимошенко: ПР та Ющенко готують протести

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: