Бюджет обіцяють у четвер

Тимошенко пропонує опозиційному уряду приєднатися до доопрацювання проекту держбюджету-2009.

Прем'єр-мініст заявила, що готова співпрацювати з опозиційним урядом, долучивши його до доопрацювання держбюджету-2009.

"Я звертаюся до опозиційного уряду: якщо є інтелектуальні напрацювання - ми готові співробітничати", - сказала Тимошенко, виступаючи в парламенті. Вона відзначила, що "бюджет в таку колосальну кризу ідеальним не буде".

Голова комітету ВР з питань бюджету Микола Деркач пропонує ухвалити бюджет в першому читанні в четвер.
Він зазначив, що в нинішній економічній ситуації було б доцільно доручити бюджетному комітету парламенту разом з урядом в середу о 15.00 розглянути пропозиції від комітетів і фракцій до проекту бюджету.

Він зазначив, що у випадку, коли рішення комітету з даного питання буде ухвалено, то в четвер на вечірньому засіданні парламенту можна було б прийняти проект закону "Про Державний бюджет України на 2009 рік" в першому читанні.

Раніше прем`єр-міністр заявила, що Кабмін для стабілізації економічної ситуації на короткострокову перспективу визначив п’ять пріоритетних завдань.

Зокрема, це створення умов для подолання кризи і посткризового розвитку; зняття інфраструктурних обмежень розвитку; підвищення технологічного рівня промисловості. Крім того, наголосила Тимошенко, уряд має намір створити сучасний агропромисловий комплекс та продовжити інтеграцію у світовий простір.

"На сучасному етапі виклики для економіки України поділяються на дві частини – подолати кризу, а потім досягнути стабільного розвитку", - сказала Тимошенко.

Також Юлія Тимошенко пропонує з 2009 рік ввести податок на багатство. За її словами, "по суті це буде податок на житло: на квартири площею більше 150 кв. м і на будинки більше 300 кв. м".

Надходження від даного податку пропонується направляти до місцевих бюджетів.

Зазначимо, Юлія Тимошенко прибула до Верховної ради, щоб взяти участь у представленні проекту державного бюджету на 2009 рік. Раніше у порядку денному засідання передбачалося, що представлятиме бюджет міністр фінансів Віктор Пинзеник.

На вечірньому засіданні парламенту присутній майже весь склад уряду. Спікер Верховної ради Володимир Литвин дав прем'єру на представлення законопроекту 30 хвилин.

Як повідомлялося, сьогодні у ВР був зареєстрований проект державного бюджету на 2009 рік, внесений Кабінетом міністрів.

У новій відкоректованій редакції законопроекту про держбюджет-2009 Кабмін, зокрема, пропонує Раді затвердити доходи держбюджету на рівні 237,5 млрд. гривень, витрати - 265,6 млрд. гривень, граничний дефіцит - 31 млрд. гривень.


ВідеоТимошенко представила бюджет на 2009 рік

ВідеоБюджет обіцяють у четвер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: