Тимошенко: президентські вибори вже розпочалися

Прем'єр поскаржилася, що політика заважає уряду працювати над бюджетом, і наголосила, що президентська кампанія в Україні вже фактично стартувала.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко запросила спеціальну місію Міжнародного валютного фонду на чолі з Джейлою Пазарбазіолу відвідати Україну 31 серпня – 4 вересня для участі у підготовці проекту державного бюджету на 2010 рік.

Про це Тимошенко заявила на засіданні уряду. "Для того щоб бюджетний процес проходив абсолютно прогнозовано, у повній координації зі світовими експертами і світовими фінансовими організаціями, я звернулася до Міжнародного валютного фонду і запросила на 31 серпня – 4 вересня спеціальну місію фахівців МВФ під керівництвом Пазарбазіолу, щоб створити робочу групу з підготовки проекту бюджету на 2010 рік", - сказала вона.

На переконання прем'єра, участь фахівців МВФ стане стабілізуючим чинником у підготовці проекту держбюджету-2010.

Тимошенко також повідомила, що проект держбюджету формуватиметься на підставі макропоказників, узгоджених з міжнародними організаціями і експертами.

При цьому вона відзначила, що підготовка проекту головного фінансового документа країни здійснюється відповідно до Бюджетного кодексу, і він буде переданий на розгляд до Верховної ради у визначені терміни.

"Я не бачу жодних загроз для бюджетного процесу, окрім безпосередньо розладу у політиці. Важливо, щоб Верховна рада не політизувала процес ухвалення бюджету, а щоб справді професійно виконала свої повноваження. Саме найбільший ризик для бюджетного процесу - це хаос, присутній у Верховній раді, який утворився на тлі президентських виборів, які, по суті, вже де-факто розпочалися", - додала Тимошенко.

Нагадаємо, у липні прем'єр заявляла, що політичні проблеми у Верховній раді можуть завадити ухвалити бюджет на 2010 рік. Таку думку Тимошенко висловила у зв'язку з тим, що на цей час Рада була заблокована представниками Партії регіонів.

У бюджеті на 2010 рік уряд прогнозує зростання валового внутрішнього продукту на рівні 3%.

Читайте також:

Тимошенко наказала терміново повернути газ Києву

Ющенко ветував закон про вибори через турботу про українців за кордоном

Тимошенко майже наздогнала Януковича в рейтингах

Ющенко відмовився обирати президента за новими правилами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: