Тимошенко: при президенті Януковичі Україна втратить незалежність

Тимошенко назвала Януковича маріонеткою олігархічних кіл і спрогнозувала, що її боротьба з ним буде непростою.

Прем'єр Юлія Тимошенко попереджає про загрозу українській незалежності у разі обрання Віктора Януковича президентом. Про це вона заявила на прес-конференції в Кабміні.

"Я впевнена, що почнеться процес втрати незалежності України. І я хочу, щоб зараз усі люди, для яких незалежність України є цінністю, задумалися і просто зрозуміли всю відповідальність, що лежить на кожному з нас", - сказала Тимошенко.

Тимошенко також підкреслила, що суспільство має "усталені симпатії і чітку позицію, хто і як має керувати країною". "Багато виборів за кандидатів від демократичних сил голосує абсолютна більшість. Так вийшло і зараз. За єдиного монолітного кандидата від олігархії проголосувало трошки більше 30%. В той час як за кандидатів від демократичної громади проголосувало значно більше 60%", - заявила вона.

"Це говорить про те, що люди по різному бачать кандидата від демократичних сил, але їх уподобання щодо шляху є стабільними. Другий тур дасть нам чітку відповідь, чи є погляд у українців на сьогодення і майбутнє України як демократичної держави. Я думаю, відповідь однозначно буде на боці демократичного шляху", - заявила прем'єр.

Вона також заявила, що "не можна применшувати загрози від того, що єдиний кандидат від мафії може вплинути на свідомість людей через залежні ЗМІ".

"Боротьба зі "сплоченной" олігархією буде непростою. Тому я хотіла б чітко визначити, що для мене Віктор Янукович не є самостійним лідером, це не людина, яка за своїм баченням інтелектом, натхненням розвивати країну", - наголосила прем'єр.

"Це - ставленик, маріонетка олігархічних кіл і його прихід на головну посаду я пов'язую з кількома речами. По-перше, почнеться процес втрати незалежності України. Другий наслідок - це перерозподіл решти ресурсів держави на користь родин, які панували при Кучмі", - попередила Тимошенко.

Зокрема, вона заявила, що в приватні руки перейдуть усі поклади нафти й газу, газотранспортна мережа, "Укрзалізниця". "Я думаю, що це раз і назавжди виключить можливість створення в Україні енергетичної незалежності", - упевнена Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко офіційно запропонувала Тігіпку посаду прем'єр-міністра

Янукович радить Тимошенко "йти на кухню і показувати там свої примхи"

Київський штаб Януковича отримав "наганяй" за програш виборів у столиці

Янукович не піде на теледебати з Тимошенко

ВідеоТимошенко про загрозу українській незалежності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: