Тимошенко уклала газовий контракт, бо розраховувала стати президентом

Тимошенко заявила, що не могла жодним чином завдавати шкоди на майбутнє, бо вважала, що вона буде президентом.

Юлія Тимошенко, в ході засідання Печерського районного суду Києва щодо газової справи заявила, що сподівалась на свою перемогу в президентських виборах 2010 року, а тому не могла укласти контракт, який завдав би шкоди державі.

"Я закладала надійну перспективу і стратегію українсько-російського співробітництва, виходячи із перспективи іншого результату президентських виборів 2010 року", - розповіла Тимошенко.

"Чесно кажучи, я сподівалася на те, що президентські вибори складуться трохи по-іншому і тому і директиви, і ця складена концепція співпраці в газовій сфері закладали досить надійну перспективу і стратегію співпраці Росії і Україні в цій сфері", - сказала вона.

"Тому я не могла жодним чином завдавати шкоди на майбутнє", - відповіла Тимошенко на питання свого адвоката Сухова, чи передбачала вона можливі негативні наслідки підписання газових контрактів з РФ в 2009 році.

Також адвокат Плахотнюк поцікавився, чи перевищувала при веденні переговорів по газу в Росії в січні 2009 року вона свої посадові повноваження, на що Тимошенко відповіла: "У січні, як і в усю решту часу, я не перевищувала своїх службових обов'язків".

Крім того, Плахотнюк задав питання, чи переслідувала Тимошенко корисливу мету, або ж діяла на користь третіх осіб.На це Тимошенко відповіла: "Я діяла проти інтересів третіх осіб, виключно в інтересах держави".

Також адвокати Тимошенко заявили, що вважають, що їх підзахисна, в ході сьогоднішнього допиту, повністю спростувала обвинувачення прокуратури щодо перевищень влади та заподіяння збитків "Нафтогазу".

Нагадаємо, що сьогодні Тимошенко вже оголосила себе непричетною до підписування газових угод.

Читайте також:

Адвокат: Тимошенко посадять мінімум на 7 років

Вища рада юстиції розглядатиме дії судді Кірєєва

Тимошенко оголосила себе непричетною до підписування газових угод

Пшонка заявив, що вина Тимошенко доведена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: