Тимошенко прибула в Генпрокуратуру без адвоката

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко прийшла до Генпрокуратури знову без адвоката. Її викликали у справі за фактом перевищення службових повноважень при укладенні газових контрактів з РФ.

Колишній прем'єр-міністр, лідер партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко прибула до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури. Тимошенко прибула до будівлі управління близько 14:50.

За її словами, вона з'явилася за усним викликом Генпрокуратури, але не повідомила, з якою саме метою, зазначивши лише, що виклик стосується порушеної проти неї справи за фактом перевищення службових повноважень при укладенні газових контрактів з Росією в 2009 році.

При цьому вона повідомила журналістам, що прибула без адвоката.

"Сьогодні я без адвоката, тому що мені відмовила Генеральна прокуратура України мати захисника. Я подавала клопотання і вибрала собі захисника Сергія Власенка, але Генпрокуратура мені відмовила у захисті", - повідомила Тимошенко журналістам.

Лідер "Батьківщини" підкреслила, що з цієї причини вона змушена приходити на допит без захисника. "Я буду ще раз подавати клопотання про те, щоб ввели у справу захисника, якого я сама собі обрала - Сергія Власенко", - сказала екс-прем'єр.

Відповідаючи на запитання, як вона розцінила заяви Генеральної прокуратури про можливість посилення їй запобіжного заходу у зв'язку з тим, що вона нібито зриває слідчі дії, приходячи на допити без адвоката, Тимошенко відповіла: "Загрожують мені вже як мінімум 12 років".

"Генеральна прокуратура Україна сьогодні оплачена олігархією і управляється через президента олігархією. Чергова загроза, яка вчора прозвучала від Генеральної прокуратури України, нічого в моїй позиції бажання і здатність боротися не змінить. Я не знаю, яку вказівку і в який час вони отримають від Януковича, але яку б незаконну дію вони не зробили, у тому числі і арешт, я не боюся. І хочу закликати всіх українців не боятися", - підкреслила екс-прем'єр.

Як повідомлялося, 11 квітня Генпрокуратура порушила вказану кримінальну справу проти Тимошенко. 21 лютого були об'єднані в одне провадження дві кримінальні справи проти Тимошенко - за підозрою у нецільовому використанні коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів за Кіотським протоколом, і за нецільове використання 67 мільйонів гривень з державного бюджету, виділених під гарантію уряду на закупівлю і ввезення в країну 1 тисячі автомобілів Opel Combo нібито для медичних цілей. У цей же день слідство у об'єднаній справі було завершено, і після цього Тимошенко почала знайомитися з матеріалами цієї справи.

Читайте також:

Тимошенко попросить ЄС про експертизу її "газових контрактів"

Справу Тимошенко можуть передати до суду найближчим часом

Газові контракти Тимошенко можуть бути скасовані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: