Тимошенко пригадала, як ночами розвантажувала шини у Дніпропетровську

На з’їзді партії "Батьківщина" на Майдані прем’єр-міністр розповіла, як розвантажувала шини, які були вдвічі більші за неї.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, виступаючи на суботньому з’їзді "Батьківщини", дорікнула президентові Віктору Ющенку в тому, що він не виправдав надії людей, які стояли за нього на Майдані.

Тимошенко вийшла на сцену останньою, вислухавши промови всіх попередніх ораторів. Одягнена прем’єр була в пальто від Айни Гасе. Промова прем’єр-міністра тривала понад 40 хвилин.

"Я відвідала Папу і отримала від нього благословення (Папу римського Бенедикта XVI – ред.). Крім того, я відвідала Єрусалим і помолилася за Україну, - повідомила Тимошенко присутнім, а потім розповіла свій нещодавній сон. – Мені наснилося, що я йду до Майдану і не можу знайти дорогу. Майдан – це не просто дорога від вулиці Грушевського через Хрещатик, це – дорога через серце, через душу і через нашу свідомість. І тому цей шлях надзвичайно важкий, але сьогодні ми разом".

Пізніше Тимошенко розговорилася ще більше, пригадавши, як ночами в Дніпропетровську ходила на шинний завод і розвантажувала шини, які були вдвічі більші за неї.

Втім, лідер "Батьківщини" досить швидко повернулася до реальності і розкритикувала президента Віктора Ющенка, заявивши, що "ідеали Майдану не виправдалися через низьку мораль влади".

"Ми хотіли побачити іншу державу, тому довірили цей шлях людині, яку вважали найсильнішою та найавторитетнішою, - говорила Тимошенко. – І не наша з вами провина, що той поводир, якого ми обрали, не захистив країну так, як ми того чекали, а став просто одним з предметів у домашніх колекціях українських олігархів, зайнявши місце серед старожитностей і керамічних слоників!"

Глава уряду пообіцяла, що "не підведе Україну, не дасть зламати її фінансову систему... не дасть принизити людей невиплатами пенсій або заробітних плат".

"Україна – рівна серед рівних і сильна серед сильних. І на міжнародній арені я ніколи не дам ані принизити, ані чіпати наші національні інтереси", - на цих словах, які стали сигналом для організаторів, Тимошенко закінчила свій виступ – Майдан зааплодував, а в небо злетіли фейєрверки.

Нагадаємо, з’їзд партії "Батьківщина", який проходив у суботу ввечері на Майдані незалежності в Києві, висунув Юлію Тимошенко кандидатом на пост президента.

Читайте також:

Ющенко агітуватиме за себе у вільні від роботи години

Кравчук став довіреною особою Тимошенко

Тимошенко: Україні потрібна диктатура

Янукович переплутав передвиборчі гасла

ВідеоТимошенко пригадала своє життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: