Тимошенко пригрозила Януковичу бойкотувати вибори за "рейдерство"

Тимошенко звинуватила Януковича в захопленні партійних осередків і заявила, що її політична сила не бути брати участі у місцевих виборах у чотирьох областях, де створено фальшиві осередки "Батьківщини".

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко вимагає від президента Віктора Януковича припинити втручання його підлеглих у діяльність партії "Батьківщина".

Про це вона завила у своєму відкритому листі до президента, який оприлюднила на прес-конференції в четвер.

Тимошенко наполягає, що влада формує фальшиві осередки партії "Батьківщина" у Київській та Львівській областях. Також, за її словами, "під загрозою" знаходиться участь партії у виборах в Луганській, Івано-Франківській і Харківській областях.

"Я переконана, що Ви ніколи не читали закони і Конституцію, а тому взяли під свій дах двох звільнених керівників осередків і використали їх як інструмент крадіжки опозиційної партії", - заявила Тимошенко.

"Діяли Ви швидко та цинічно. Перший крок - дали команду міністру юстиції не реєструвати нових законно обраних керівників, а залишити в реєстрах звільнених, які з Вами співпрацюють. Другий крок - дали вказівку придворному суду Печерського району міста Києва всупереч прямій забороні, яка передбачена Конституцією і законами, втрутитися у внутрішні справи партії та заборонити проводити партійні конференції", - додала вона.

"По-третє, за Вашим дорученням міністр внутрішніх справ Могильов незаконно видав фальшиві партійні печатки, а міністр юстиції Лавринович незаконно видав фальшиві свідоцтва про реєстрацію. Колективний злочин завершено", - підсумувала Тимошенко.

Відтак, за її словами, у "Батьківщини" немає осередків "у двох областях, де вона має найбільшу підтримку громадян, вони просто вкрадені".

"Зараз керівник Вашої адміністрації Льовочкін складає списки кандидатів у депутати від нашої партії у себе в кабінеті", - заявила лідер "Батьківщини".

Вона також поставила президенту вимогу "припинити рейдерську діяльність" вищевказаних чиновників та Печерського райсуду Києва.

"Якщо Ви цього не зробите, ми змушені будемо оголосити бойкот виборам", - заявила Тимошенко, додавши, що бойкот стосуватиметься тих областей, де зареєстровані фальшиві осередки її партії.

Нагадаємо, ще раніше лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що її політична сила не бути брати участі у місцевих виборах у чотирьох областях, якщо влада буде надалі втручатися в політичне життя партії.

Читайте також:

Тимошенко пригрозила зняти "Батьківщину" з виборів

ПР: Тимошенко ігнорує закон і переховує злочинців

Тимошенко: Янукович очолює "п'яту колонну" Москви

Янукович хоче вийти з чистим обличчям після виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: