Тимошенко пригрозила зняти "Батьківщину" з виборів

Партія "Батьківщина" погрожує не брати участі у місцевих виборах у Харківській, Київській, Львівській і Луганській областях, де їй фактично обмежили доступ до виборчого процесу.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що її політична сила не бути брати участі у місцевих виборах у чотирьох областях, якщо влада буде надалі втручатися в політичне життя партії.

"Я можу сьогодні констатувати, що в чотирьох областях наша політична сила, по суті, викинута з політичного процесу. Ми не будемо брати участь, якщо не буде виправлена ситуація в Харківській, Київській, Львівській і Луганській областях", - сказала Тимошенко під час зустрічі з дипломатичним корпусом зарубіжних країн.

Вона пояснила, що в цих областях відбулася зміна керівників обласних організацій партії та частина їх членів виключена з партії за дії, що не сумісні з ідеологією "Батьківщини".

При цьому, за словами Тимошенко, органи юстиції не віддають новим головам облорганізацій документи, що підтверджують їх правомочність у зв'язку з відповідними судовими рішеннями.

Лідер "Батьківщини" заявила, що суди взагалі не мають права розглядати ці питання, оскільки вони стосуються виключно внутрішньопартійного життя. "Але діюча влада через Міністерство юстиції заблокувала реєстрацію нових голів, видає посвідчення про реєстрацію старим керівникам організацій, а МВС видає їм печатки", - сказала політик.

Що стосується Івано-Франківської області, то, за словами Тимошенко, владними структурами проводяться псевдоконференції псевдоосередками "Батьківщини". "Але ці структури насправді не мають ніякого відношення до нашої партії", - сказала Тимошенко. Вона наголосила, що нині навіть в судах неможливо вирішити цю ситуацію. "Ми сьогодні позбавлені права захистити нашу партію, і тому говорити про демократичні вибори взагалі не доводиться", - підкреслила вона.

Нагадаємо, про тиск з боку влади заявила кримська організація партії "Батьківщина". За словами голови Кримської республіканської партійної організації Андрія Сенченка, днями в Криму пройшло чергове засідання штабу по боротьбі з опозицією, на якому було поставлено завдання - почати з 6 вересня силові акції проти "Батьківщини".

Читайте також:

Тимошенко: громадяни Євросоюзу також платитимуть за газ Фірташу

Тимошенко скликає українців під стіни Ради "боротися проти грабіжників"

Кримська "Батьківщина" заявила про підготовку силових акцій проти неї

ПР: Тимошенко ігнорує закон і переховує злочинців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: