Тимошенко прийме антикризові закони в обхід Ради

Уряд не має наміру миритися з провалом антикризових законопроектів у Верховній раді.

Прем’єр Юлія Тимошенко повідомила, що сьогодні на позачерговому засіданні уряду планується ухвалити 19 урядових рішень для імплементації норм, які передбачалися у провалених сьогодні Верховною радою антикризових законопроектах.

Про це вона заявила сьогодні на позачерговому засіданні уряду за участю представників МВФ та Світового банку, коментуючи ситуацію, що склалася сьогодні у Верховній раді навколо голосування по пакету антикризових законопроектів.

Тимошенко підкреслила, що пакет законопроектів, направлений до Верховної ради, попередньо було узгоджено з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема, Міжнародним валютним фондом та Світовим банком.

"Я, як прем’єр-міністр, не можу дозволити, щоб була зруйнована програма співпраці України з міжнародними фінансовими організаціями. Я не допущу, щоб програма, яка дає можливість Україні і для України відкрити всі фінансові можливості світу, була зруйнована. Саме тому ми попрацювали з моменту таких надзвичайних подій у парламенті разом з ключовими міністрами, разом з міжнародними фінансовими організаціями і відпрацювали пакет, який може бути в основі впровадження відкоригованої програми співпраці і який може стати основою для продовження співпраці України з міжнародними фінансовими організаціями", - заявила Тимошенко.

За її словами, сьогоднішні рішення уряду дозволять збалансувати бюджет та започаткувати всі необхідні невідкладні реформи.

Також вона назвала свідомою та цинічною відмову частини фракції НУ-НС підтримати урядові антикризові законопроекти.

"Коли поставили ці законопроекти, антикризовий пакет на голосування для включення до порядку денного, то, на жаль, через неголосування цієї частини фракції ”Наша Україна – Народна самооборона”, які безпосередньо знаходяться в системі координації президента України, це все було просто завалено – свідомо, цинічно", - сказала Тимошенко.

Як повідомляв ТСН.ua, сьогодні Верховна рада не включила до порядку денного законопроекти, які стосуються співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Зокрема, не був включений до розгляду законопроект про внесення змін до держбюджету на 2009 рік, а також два законопроекти про Пенсійний фонд.

За включення даних законопроектів в порядок денний голосували в повному складі фракції БЮТ та Блоку Литвина, але фракція НУ-НС голосувала лише частково. ПР та КПУ не голосували у повному складі.

Читайте також:

"Регіони" заблокують Раду, якщо вона буде боротися з кризою

БЮТ побачив "справжнє обличчя Ющенка" і воно йому не сподобалось

Рада знову провалила антикризові закони уряду

БЮТ: Україна втрачає кредит МВФ

ВідеоТимошенко про антикризові закони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: