Тимошенко прийшла до Ющенка

У Секретаріаті президента під головуванням Ющенка розпочалось позачергове засідання Ради національної безпеки та оборони.

У засіданні бере участь прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, голова ВР Арсеній Яценюк, секретар РНБО Раїса Богатирьова та інші члени Ради нацбезпеки і оборони.
 

Тимошенко-Ющенко
УНІАН
Сьогодні відбудеться два засідання Ради національно безпеки і оборони, повідомив Ющенко, відкриваючи засідання РНБО.На позачерговому засіданні РНБО розглядаються питання про невідкладні заходи по забезпеченню проведення позачергових виборів у Верховну раду. Крім того, буде розглянуто питання про необхідність посилення фінансово-бюджетної дисципліни і мінімізації впливу світової кризи на економіку України. 

Ющенко заявив, що на засіданні РНБО повинне бути прийняте рішення про "невідкладні заходи забезпечення конституційних виборчих прав громадян України в ході проведення позачергових виборів у Верховну раду України".

Президент назвав "хворим фактом" блокування роботи парламенту, коли "в середу-четвер були законні підстави через рішення парламенту забезпечити планове фінансування для проведення виборів до парламенту України".

"Дії, які були щодо блокування парламенту в середу і четвер можна назвати тільки одним словом, - політичним рейдерством", - сказав президент.

"Тому нам тепер потрібно проводити позачергове засідання РНБО, щоб шукати, як в рамках закону про Кабінет міністрів, положення про резервний фонд (держбюджету) забезпечити законне фінансування виборів до парламенту", - відзначив Ющенко.

Президент закликав не затягувати "непотрібну дискусію", а ухвалити відповідне рішення на засіданні РНБО.

"Сьогодні ми повинні ухвалити рішення щодо реалізації конституційних прав громадян України з проведення виборів", - підкреслив він.

Ющенко в черговий раз підкреслив, що вийти з політичної кризи, що склалася в Україні, "можна тільки законним шляхом".

"Законний шлях - це керуватися виключно буквою і духом Конституції", - відзначив президент, додавши, що вже 40 днів в парламенті відсутня коаліція.

"Сьогодні не йде дискусія - доцільно проводити позачергові вибори чи ні. Конституція говорить, що парламентські сили свій ресурс, свій ліміт часу, інструментарій з врегулювання кризи вже вичерпали. Наступає друга норма, яка полягає в тому, щоб ми, як влада, апелювали до виборців. І вибори поставлять крапку в цій кризі", - сказав Ющенко.

Він також висловив надію, що протягом сьогоднішнього дня будуть припинені всі дискусії, які "деструктивно впливають на політичну стабільність".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: