Тимошенко півтори години допитували у Генпрокуратурі

В ГПУ екс-прем'єр прийшла з адвокатом і доказами про спроби підкупити суддів Конституційного суду. Після півторагодинного допиту екс-прем'єр заявила про початок політичних репресій.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко відвідала Генеральну прокуратуру, де її допитали у справі щодо тиску на суддів Конституційного суду у питанні про легітимність нової парламентської коаліції.

До одного з управлінь ГПУ Тимошенко прибула за повісткою, отриманою напередодні. Перед тим, як зайти до будівлі, екс-прем’єр дала короткий брифінг.

Вона вчергове наголосила на неконституційності рішення КС щодо можливості створення коаліції. На запитання, чи є в неї доказова база висунутих нею зауважень, Тимошенко відповіла:

"Я принесла письмове звернення до мене, яке направлялося на моє ім'я, де чітко вказано, які хабарі суддям пропонувалися, які пропозиції їм лунали, як їх залякували і що з ними робили для того, щоб 11 суддів все ж таки проголосували проти Конституції".

Вона також повідомила, що в якості її адвоката виступить депутат Віктор Швець. "Я прийшла з депутатом Віктором Швецом, який в часи кучмізму був моїм адвокатом і з яким ми проходили всі репресії. Це мій надійний друг і захисник. І ми з ним будемо починати новий захист проти нових репресій влади", - сказала Тимошенко.

Після допиту Тимошенко ще раз заявила, що підтвердила слідчим свою інформацію про допит суддів КС.

"Прикро те, що сьогодні за політичними переконаннями починаються кримінальні переслідування. Слава богу, ще не закривали за грати, але такі симптоми для демократичної країни просто недопустимі", - заявила Тимошенко. 

Як відомо, у вівторок, 6 квітня, Тимошенко заявила, що вона отримала повістку від ГПУ, в якій її запрошували для пояснень її висловлювань щодо підкупу суддів КС.

Читайте також:

У середу Тимошенко прийде до Генпрокуратури

Тимошенко викликали до Генпрокуратури

Тимошенко оголосила у себе "велику чистку"

ВідеоТимошенко прийшла на допит в Генпрокуратуру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: