Тимошенко примусить Януковича виконати всі передвиборчі обіцянки

Опозиція вимагатиме у влади розробити бюджет, в який буде закладено підвищення соцстандартів та інші обіцянки Януковича.

Опозиційний уряд добиватиметься, щоб влада розробила такий бюджет, в якому буде передбачено виконання усіх передвиборчих обіцянок президента Віктора Януковича. На цьому наголосила лідер БЮТ Юлія Тимошенко під час першого засідання тіньового Кабміну 31 березня.

"Сьогодні наш з вами опозиційний уряд обговорить і сформує головні вимоги від опозиційного уряду до діючого уряду, які мусять бути складовими при формуванні державного бюджету на 2010 рік", - сказала вона.

Тимошенко озвучила деякі з основних вимог опозиційного Кабміну. Зокрема: дефіцит бюджету, на думку опозиції, не має перевищувати 4% ВВП, а рівень інфляції повинен становити не більше, ніж 10%.

"Ми би хотіли, щоб у бюджеті були виконані обіцянки Януковича, озвучені під час виборчої кампанії", - сказала екс-прем'єр.

"Тому в бюджеті має бути враховано підвищення соціальних стандартів. Ми також хотіли б побачити там 5-річні податкові канікули для малого та середнього бізнесу, а крім того Янукович обіцяв удвічі збільшити виплати на народження дитини - і ми також розраховуємо їх там побачити", - зазначила Тимошенко.

"Я хочу також чітко попередити діючий уряд, що опозиційний уряд візьме під контроль кожен етап формування бюджету і візьме під контроль втілення всіх цих вимог", - наголосила вона.

Крім того, лідер БЮТ повідомила, що опозиційний уряд підготує альтернативну програму соціально-економічного розвитку України.

"Сьогодні ми як опозиційний уряд беремо на себе обов'язок підготувати альтернативну програму дій уряду (щорічна програма соціально-економічного розвитку України). Це передбачено регламентом Верховної ради України. Ця програма має передбачати реформування кожної галузі...і ми будемо звіряти дії влади з тими необхідними реформами, які потрібні країні", - сказала Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко: за визнання коаліції суддям КС пропонують по мільйону доларів

БЮТ скаржиться, що у них зрадників більше, ніж у Ісуса

Названо склад опозиційного уряду Тимошенко

ВідеоТимошенко примусить Януковича виконати обіцянки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: