Тимошенко принесла до Генпрокуратури новорічні іграшки

Тимошенко прибула в Генеральну прокуратуру для дачі показань і подарувала своїм прихильникам новорічні іграшки із символікою її партії.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко прибула в Генеральну прокуратуру для дачі показань. Перед входом у Головне слідче управління Генпрокуратури вона подарувала своїм прихильникам новорічні іграшки із символікою її партії.

Виступаючи перед журналістами, Тимошенко привітала всіх громадян з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим.

Як відомо, Юлія Тимошенко змушена приходити до ГПУ щодня.

15 грудня Генпрокуратура заявила про порушення кримінальної справи стосовно Тимошенко за фактом нецільового використання коштів, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу.

Тимошенко висунуто звинувачення в тому, що вона "діючи навмисно, з особистих інтересів, вирішила одноосібно ухвалити рішення про використання частини грошей, що надійшли від продажу квот на викиди парникових газів і мали цільове призначення, на покриття витрат Державного бюджету України, перш за все зобов'язань із виплати пенсій".

24 грудня генеральний прокурор Віктор Пшонка повідомив, що ГПУ звинувачує Тимошенко у нецільовому використанні 180 і 200 млн євро, отриманих Україною від продажу квот на викиди парникових газів в рамках Кіотського протоколу.

Читайте також:

В Одесі ялинку з фото Тимошенко обвили колючим дротом

У Тимошенко вірять, що влада не зіпсує свято арештом

Янукович: я зацікавлений, щоб Тимошенко себе захистила

Генпрокуратура викликає Тимошенко, як на роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: