Тимошенко принесла до Генпрокуратури новорічні іграшки

Тимошенко прибула в Генеральну прокуратуру для дачі показань і подарувала своїм прихильникам новорічні іграшки із символікою її партії.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко прибула в Генеральну прокуратуру для дачі показань. Перед входом у Головне слідче управління Генпрокуратури вона подарувала своїм прихильникам новорічні іграшки із символікою її партії.

Виступаючи перед журналістами, Тимошенко привітала всіх громадян з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим.

Як відомо, Юлія Тимошенко змушена приходити до ГПУ щодня.

15 грудня Генпрокуратура заявила про порушення кримінальної справи стосовно Тимошенко за фактом нецільового використання коштів, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу.

Тимошенко висунуто звинувачення в тому, що вона "діючи навмисно, з особистих інтересів, вирішила одноосібно ухвалити рішення про використання частини грошей, що надійшли від продажу квот на викиди парникових газів і мали цільове призначення, на покриття витрат Державного бюджету України, перш за все зобов'язань із виплати пенсій".

24 грудня генеральний прокурор Віктор Пшонка повідомив, що ГПУ звинувачує Тимошенко у нецільовому використанні 180 і 200 млн євро, отриманих Україною від продажу квот на викиди парникових газів в рамках Кіотського протоколу.

Читайте також:

В Одесі ялинку з фото Тимошенко обвили колючим дротом

У Тимошенко вірять, що влада не зіпсує свято арештом

Янукович: я зацікавлений, щоб Тимошенко себе захистила

Генпрокуратура викликає Тимошенко, як на роботу

ВідеоТимошенко принесла до Генпрокуратури новорічні іграшки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: