Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко принесла в Генпрокуратуру заяву про злочини Януковича

Тимошенко принесла на допит у Генпрокуратуру компромат на президента Януковича про зловживання ним і діючого уряду в ході підготовки об'єктів до проведення чемпіонату Євро-2012.

Лідер ВО "Батьківщина", екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, як і обіцяла, принесла в прокуратуру заяву про зловживання Віктора Януковича і діючого уряду, в ході підготовки об'єктів до проведення чемпіонату Євро-2012.

Про це вона повідомила журналістів перед тим, як зайти в будівлю Генпрокуратури, пише Лига.

"Сьогодні я принесла заяву громадянки України про повідомлення Генеральної прокуратури про скоєння злочину... Сьогодні я прийшла з тим, що Євро-2012 сьогодні, як і всі будівельні проекти, які анонсуються каналами телебачення, використовуються і Януковичем, і урядом для того, щоб під шумок цих будівельних проектів від 20 до 30, а іноді і більше відсотків заробляти відкатів з державного бюджету", - сказала Тимошенко.

Також Тимошенко пообіцяла приносити заяви про зловживання нинішньої влади на кожен свій допит в Генпрокуратурі.

"Ви бачите, що сьогодні біля Генеральної прокуратури збираються люди, які обурені такими діями влади, і ми обурені діями влади відносно людей. Бо те, що сьогодні відбувається, це не реформи. Де-факто кожна "реформа" так чи інакше - це відбирання останніх грошей у людей. Тому всі ці реформи - міф, це неправда, і щоб прикрити зараз суть цих "реформ", вони намагаються відволікати увагу людей на порожні і нікчемні кримінальні справи. Для того, щоб не ходити в Генеральну прокуратуру України даремно, я для себе ухвалила рішення, що кожного разу, коли я з'являюся в Генеральній прокуратурі, щоб дарма не витрачати час, я заявлятиму про черговий злочин влади. У мене є таке право, відповідно до закону", - підкреслила вона.

Нагадаємо, сьогодні Тимошенко викликали на черговий допит в Головне слідче управління ГПУ.

Читайте також:

Європа розлютилася через тиск влади на Тимошенко

У Європі висловили підтримку зусиллям Тимошенко

БЮТ: Тимошенко не посадять, бо з тюрми вона вийде президентом

БЮТ: наступним буде заарештований Турчинов

ВідеоТимошенко принесла в Генпрокуратуру заяву про злочини Януковича

Залиште свій коментар

Вибір редакції