Тимошенко привела уряд на засідання ВР

Головне питання порядку денного - газовий конфлікт з Росією. Також сьогодні повинне розглядатися питання відставки уряду.

Прем’єр Юлія Тимошенко прибула на засідання Верховної ради.

Також в сесійній залі присутні всі члени уряду; зареєструвався 421 депутат.

Водночас в залі відсутній президентський штандарт, який заносять в сесійну залу перед тим, як має прийти президент. Спікер парламенту Володимир Литвин повідомив, що Віктор Ющенко був запрошений на засідання ВР, але не зміг прийти через важливу нараду.

Наразі Верховна рада розглядає питання про стан забезпечення України газом та укладення міжнародних договорів з його постачання і транзиту.

Доповідаючи з цього питання, міністр палива та енергетики Юрій Продан заявив, що Україна повністю дотримується всіх взятих на себе зобов'язань. За його словами, повна відповідальність за газовий конфлікт лежить на російській стороні.

Нагадаємо, вчора лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що на сьогоднішньому засіданні парламенту буде розглядатися внесена "регіоналами" постанова про недовіру уряду. На його думку, Кабінет міністрів Тимошенко вдався до "авантюрного" підходу до вирішення газового питання.


Читайте також:

На першому засіданні ВР Янукович спробує скинути Тимошенко

Росія скасувала газову угоду Путіна - Тимошенко

Хто виграв від газової війни Росії та України

ВідеоТимошенко привела уряд на засідання ВР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: