Тимошенко приїхала до затриманого екс-заступника глави "Нафтогазу"

Тимошенко розповіла, що Діденка затримували використовуючи "маски-шоу" - "із заламуванням рук, киданням на підлогу" тощо.

Екс-прем’єр-міністр, лідер БЮТ Юлія Тимошенко братиме участь у засіданні Печерського районного суду Києва з питання обрання для колишнього заступника голови НАК "Нафтогаз України" Ігоря Діденка запобіжного заходу.

Про це Тимошенко повідомила 12 липня журналістам перед приміщенням Печерського райсуду.

"Я переконана в тому, що все, що робиться сьогодні проти Ігоря Діденка і Анатолія Макаренка, - це просто демонстрація сили криміналітету після того, як вони прийшли до влади. Їм потрібно показати, що країна ніщо, а вони, які отримали сьогодні владу, - це все", - сказала Тимошенко.

На її думку, якщо владі вдасться через ці кримінальні справи легалізувати незаконну газову оборудку, в країні буде дестабілізовано цінову ситуацію на природний газ на внутрішньому ринку.

"Якщо їм вдасться забрати у держави 5,4 млрд доларів, то, по суті справи, вони це і у виборчі кампанії направлять, і в стабілізацію своєї влади, і в купівлю засобів масової інформації. По суті, 5,4 млрд доларів можуть зцементувати їхню владу, незважаючи на те, що вона буде топтатися по демократії, по свободі слова, по всіх наших справжніх здобутках і досягненнях", - підкреслила вона.

Екс-прем’єр також повідомила, що Діденка було заарештовано в лікарні. "Ігор Діденко ходив вчасно на всі допити, не планував залишити країну або ухилитися від дачі свідчень, він робив усе, що передбачено законом. Вони направили йому повістку, за якою він йшов давати покази, але йому передзвонив слідчий Грабік і сказав, що допит переноситься і можна не йти до Генеральної прокуратури. Вони його дезорієнтували, і за те, що він не з’явився, потім в лікарні, де він знаходився, використовуючи "маски-шоу" із заламуванням рук, киданням на підлогу, вони в масках, із зброєю, з автоматами – проти однієї цивільної людини…", - розповіла екс-прем’єр.

На її думку, спосіб затримання Діденка є обличчям влади та Служби безпеки України, яка, зокрема, "обслуговує" комерційні інтереси президента Віктора Януковича.

Нагадаємо, СБУ порушила кримінальну справу за фактом нанесення державі Україна збитків у зв’язку з рішенням Стокгольмського арбітражу за позовом компанії RosUkrEnergo до НАК "Нафтогаз України".

9 липня співробітники СБУ затримали колишнього заступника керівника "Нафтогаза" Ігоря Діденка за "низку зловживань в економічній сфері".

По суті, Діденко став головним фігурантом справи про завдання збитків Україні за результатами розгляду позову RosUkrEnergo.

Діденко обіймав посаду першого заступника глави НАК "Нафтогаз України" за часів уряду Юлії Тимошенко. Він виконував обов'язки голови "Нафтогазу", поки колишній керівник НАКу Олег Дубина перебував на лікарняному.

Читайте також:

Екс-заступника глави "Нафтогазу" під конвоєм привели до суду

Тимошенко: арешт екс-заступника глави "Нафтогазу" був подарунком Януковичу

СБУ затримала екс-заступника глави "Нафтогазу"

Екс-главу Держмитниці посадили в камеру до судді Зварича

ВідеоТимошенко приїхала до затриманого екс-заступника глави "Нафтогазу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: