Тимошенко прийшла до Верховної ради без традиційної коси

Експерти переконані, що нова зачіска Тимошенко - це бажання привернути до себе увагу суспільства.

Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко прийшла до Верховної Ради без коси, щоб привернути до себе увагу суспільства і журналістів.

Про це в коментарі УНН сказав політолог Вадим Карасьов.

"Вона зробила це для того, щоб ви звернули на це увагу і зателефонували мені з цього приводу. Кожен політик бореться за увагу, тому що важливо бути в фокусі. Увага – це дефіцитний ресурс", - зазначив Карасьов.

Нагадаємо, в січні 2007 року, коли Юлія Тимошенко з'явилася у парламенті з розпущеною косою, це викликало справжній фурор. До цього, з кінця 2001 року, коли коса вперше з'явилася на голові у Тимошенко, вона розплітала її всього двічі. І це збігалося з важливими подіями в її житті: коли демонструвала журналістам справжність коси в березні 2002 року і на весіллі у доньки в серпні 2005-го.

Також 7 березня 2008 року колишній прем'єр-міністр прийшла на роботу із розпущеним волоссям. Тоді підлеглі прем'єра та журналісти пов'язували радикальну зміну у зовнішньому вигляді глави уряду з 8 березня.

Пізніше, у серпні 2010 року, Тимошенко показала публіці новий образ. Якщо раніше лідер БЮТ увінчувала свою голову тугою косою, приколюючи її шпильками, тепер у неї була вільна коса, що була заколота ближче до потилиці. Тоді ж змінився і колір волосся Тимошенко - воно стало ще світлішим, ніж раніше.

У березні цього року Тимошенко також змінювала імідж, збираючи волосся у вузол. Як було зазначено в багатьох ЗМІ, зараз лідер БЮТ все частіше розпускає косу, відвідуючи неофіційні заходи, або робить вузол на потилиці під час зустрічей з журналістами. Але, в основному, Ю.Тимошенко не змінює свого іміджу і носить косу, викладену кільцем на голові.

Читайте також:

Зачіска Тимошенко стала хітом осені в Європі

Тимошенко заплітає косу з заплющеними очима

Тимошенко знову змінила імідж, щоб сподобатись українцям

ВідеоТимошенко прийшла до Верховної ради без традиційної коси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: