Тимошенко прийшла до Верховної ради без традиційної коси

Експерти переконані, що нова зачіска Тимошенко - це бажання привернути до себе увагу суспільства.

Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко прийшла до Верховної Ради без коси, щоб привернути до себе увагу суспільства і журналістів.

Про це в коментарі УНН сказав політолог Вадим Карасьов.

"Вона зробила це для того, щоб ви звернули на це увагу і зателефонували мені з цього приводу. Кожен політик бореться за увагу, тому що важливо бути в фокусі. Увага – це дефіцитний ресурс", - зазначив Карасьов.

Нагадаємо, в січні 2007 року, коли Юлія Тимошенко з'явилася у парламенті з розпущеною косою, це викликало справжній фурор. До цього, з кінця 2001 року, коли коса вперше з'явилася на голові у Тимошенко, вона розплітала її всього двічі. І це збігалося з важливими подіями в її житті: коли демонструвала журналістам справжність коси в березні 2002 року і на весіллі у доньки в серпні 2005-го.

Також 7 березня 2008 року колишній прем'єр-міністр прийшла на роботу із розпущеним волоссям. Тоді підлеглі прем'єра та журналісти пов'язували радикальну зміну у зовнішньому вигляді глави уряду з 8 березня.

Пізніше, у серпні 2010 року, Тимошенко показала публіці новий образ. Якщо раніше лідер БЮТ увінчувала свою голову тугою косою, приколюючи її шпильками, тепер у неї була вільна коса, що була заколота ближче до потилиці. Тоді ж змінився і колір волосся Тимошенко - воно стало ще світлішим, ніж раніше.

У березні цього року Тимошенко також змінювала імідж, збираючи волосся у вузол. Як було зазначено в багатьох ЗМІ, зараз лідер БЮТ все частіше розпускає косу, відвідуючи неофіційні заходи, або робить вузол на потилиці під час зустрічей з журналістами. Але, в основному, Ю.Тимошенко не змінює свого іміджу і носить косу, викладену кільцем на голові.

Читайте також:

Зачіска Тимошенко стала хітом осені в Європі

Тимошенко заплітає косу з заплющеними очима

Тимошенко знову змінила імідж, щоб сподобатись українцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: