Тимошенко призначила екс-заступника Стельмаха в Мінфін, щоб захистити від репресій

Прем'єр вважає, що Олександр Савченко, який звільнився з посади заступника глави НБУ, виступив проти хибної політики центробанку.

Олександр Савченко
УНІАН
Олександра Савченка захистили від репресій
Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що ініціювала призначення колишнього заступника голови Нацбанку Олександра Савченка заступником міністра фінансів, щоб захистити його від репресій.

Про це прем'єр заявила в прямому ефірі Дніпропетровської державної телерадіокомпанії.

За її словами, Савченко – досвідчений фахівець і порядна людина, яка публічно виступила проти хибної політики щодо курсу гривні, яку здійснює НБУ.

Тимошенко також зазначила, що і надалі захищатиме Савченка.

Нагадаємо, 16 вересня Кабмін призначив Олександра Савченка заступником міністра фінансів України.

Також на засіданні уряду була введена додаткова посада заступника міністра фінансів, на яку і був призначений колишній заступник голови НБУ.

Савченко був звільнений з цієї посади 15 вересня за власним бажанням.

11 вересня Савченко подав у відставку з посади, за його словами, "у зв`язку з незгодою з валютно-курсовою, монетарною і кредитною політикою, яка проводиться керівництвом Національного банку і веде до дестабілізації валютного курсу, падіння валового внутрішнього продукту, збільшення кількості неплатоспроможних банків, мільярдних втрат заощаджень населення і підприємств, а зрештою – до безпрецедентного зниження життєвого рівня населення".

Згідно з даними сайту Міністерства економіки, на сьогодні у міністра фінансів один перший заступник – Ігор Уманський, а також 8 заступників: Анатолій Мярковський, Валерій Альошин, Володимир Матвійчук, Андрій Кравець, Денис Фудашкін, Микола Полудьонний, Микола Голєв і Олександр Савченко.

Читайте також:

Заступник міністра фінансів: долар обвалиться до 5 гривень

Екс-заступника глави НБУ Савченка призначено другою людиною в Мінфіні

Нацбанк звільнив з посади заступника Стельмаха

НБУ звинуватив Кабмін у спробі дорватись до друкарського верстата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: