Тимошенко призначила Путіну наступну зустріч у вересні

Глави урядів України та Росії наступного разу зустрічатимуться у вересні в Києві.

Наступне засідання комітету з економічного співробітництва міждержавної комісії Росія – Україна заплановане на вересень цього року в Україні.

Про це заявила прем’єр-міністр України.

"Ми відразу домовилися, що наступне засідання комітету буде проводитися в Україні, думаю, що найбільш доступний місяць – це вересень", - повідомила Тимошенко після закінчення засідання в Москві.

Як повідомляв ТСН.ua, 29 квітня у Москві відбулося засідання міжурядового комітету з економічної співпраці  Росія-Україна.

Під час зустрічі сторони досягли домовленості щодо надання Росією кредиту Україні у розмірі 4 млрд доларів для добудови двох енергоблоків Хмельницької АЕС.

В обмін на кредит українська сторона зобов’язалася придбати російське устаткування та укласти договір на поставки російського ядерного палива українським АЕС.

Крім того, прем’єри дійшли згоди, що Росія не буде виставляти Україні штрафних санкцій за недобір газу згідно контракту між "Газпромом" та "Нафтогазом".

Не накладати штрафу пообіцяв Путін після завершення переговорів з Тимошенко.  Сума штрафу за недобір газу за умовами контракту складала близько 2 млрд доларів.

Читайте також:

БЮТ переконаний: міняти Конституцію до виборів нема часу

Тимошенко домовилася з Росією про газ в рахунок транзиту

Тимошенко вкотре виправдалася: Україна не торгує зброєю з Грузією

Путін передумав штрафувати Україну за газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: