Тимошенко про дебати з Януковичем: король цілковито голий

Тимошенко вважає, що Янукович не хоче йти на теледебати тому, що боїться згадувати своє минуле і не має чіткої програми.

Юлія Тимошенко "без здивування, але з певним розчаруванням" прийняла категоричну відмову Віктора Януковича брати зі нею участь у телевізійних дебатах в якості кандидата у президенти.

"Віктор Федорович так боїться спілкуватися зі мною, що навіть цю свою відмову від дебатів передав через третіх осіб. Прикро і смішно водночас. Цілком очевидно, що Віктор Янукович не готовий дискутувати та відповідати на будь-які запитання, пов’язані з украденою у держави резиденцією "Межигір’я", крадіжкою континентального шельфу Чорного моря, розбазарюванням державних коштів під час свого двократного прем’єрства", – пише Тимошенко у відкритому листі до Януковича.

Окрім цього, у листі зазначено, що "цілком очевидно, що Віктор Янукович боїться згадувати про своє минуле і не знає, що сказати про майбутнє. Звідси і висновок: Віктору Януковичу нема про що сказати людям. У нього немає ані програми, ані бачення розвитку країни. Словом, король цілковито голий. За рекламною обгорткою – немає нічого. Вся програма Віктора Януковича – це десяток банальних та беззмістовних рекламних плакатів.

Хотіла б нагадати Віктору Федоровичу, що участь політика і кандидата в президенти у відкритих публічних телевізійних дебатах – це норма для всіх цивілізованих країн і демократій. Це – його обов’язок, а не право, якщо це навіть не виписано в законі. Люди повинні знати, кого вони можуть обрати главою держави. Інакше кажучи, брати участь у теледебатах настільки ж природно, як знімати шапку в приміщенні.

Словом, Вікторе Федоровичу, Ваше небажання відвертої правдивої розмови я не можу сприймати інакше як звичайнісіньке боягузтво.

Якщо ж Ви вважаєте, що інтелект та політичний досвід не дозволяють Вам брати участь у телевізійних дебатах, то повинні визнати, що не готові очолити країну, керувати нею та гідно представляти її у світі.

Втім, я все ще сподіваюсь, що Віктор Янукович погодиться на теледебати у будь-який зручний для нього час і на будь-якому зручному для нього телеканалі. Моє запрошення залишається в силі. Інакше не тільки я, а й усі ті люди, які зараз готові за вас голосувати, зрозуміють, що Янукович – трус. А трусам не місце на президентській посаді", заявила Тимошенко.

Раніше Тимошенко запросила Януковича на теледебати 15 січня - в останній за законодавством день передвиборчої агітації.

”У Януковича є час на Інтері. Мене запросили на ICTV на прямий ефір. Я хочу зараз звернутися до Януковича. Я пропоную – або на Інтері, або на ICTV – провести прямі, чесні дебати, так як це передбачено в усіх демократичних країнах світу”, - сказала Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко закликала Януковича не бути боягузом і прийти на теледебати

В Україні стартують теледебати кандидатів на пост президента

Янукович готовий провести дебати з Тимошенко після першого туру виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: