Тимошенко про вибухи у Макіївці: це було залякування людей перед 22 січня

Тимошенко вважає, що між подіями в Макіївці та планами опозиції відсвяткувати День Соборності є певний зв`язок.

 Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що вибухи, які відбулися 20 січня в Макіївці є політичною технологією влади, на меті якої залякування людей перед святкуванням Дня Соборності України.

"Кожен день, як сніжний ком, на людей котяться новини погіршення їх життя. В цій ситуації навіть в таких областях, як Донецька, Луганська, відбувається масштабне і повсюдне розчарування і Януковичем, і його урядом. В таких ситуаціях політика знає технології і випадки, які застосовують нечесні, брудні політики, як події в Макіївці. Я переконана, що всі ці вибухи мають політичне підґрунтя", - зазначила Тимошенко.

На її думку, влада застосовує такі технології, з одного боку, для залякування людей і знищення в них бажання протистояти політиці, спрямованої на руйнацію їхнього життя, а з іншого боку - як спроба відновити довіру, яку влада втрачає через свої непрофесійні дії в економіці.

"Це робиться для того, щоб якимось чином з влади, яка сьогодні працює проти людей, зробити борців з криміналітетом, борців з надзвичайними ситуаціями і таким чином поновити знову довіру", - вважає лідер партії "Батьківщина".

"Я хотіла би, щоб українці, де б вони сьогодні не мешкали… твердо знали: що до влади в Україні прийшла добре озброєна грошима і силовими можливостями мафія", - зазначила Тимошенко.

Вона також вважає, що між подіями в Макіївці та планами опозиції відсвяткувати День Соборності є певний зв`язок.

"Думаю, все це є події одного ряду, тому що вже багато днів лунають повідомлення Міністерства внутрішніх справ, що будуть якісь криваві події, що люди не мусять виходити зі своїх осель... Думаю, що все це є технологією залякування, яка добре відпрацьована президентом і його оточенням і яка таким чином впроваджується в життя", - зазначила Тимошенко.

"Вони думають, що такими вибухами залякають людей, щоб люди не приходили на майдани і навіть на святкування, тому що День Соборності, 22 січня, - це не акт громадянської непокори. Це спільне святкування об`єднання людей, які мешкають в різних частинах нашої держави. Не бійтеся!", - наголосила Тимошенко.

Вона підкреслила, що всі події у Макіївці є виключно політичними технологіями, а Янукович зобов`язаний буде нести відповідальність за те, що він і його оточення діють такими брудними засобами.

Раніше Тимошенко вже заявила, що підозрює українську владу в організації вибухів у Макіївці.

Як відомо, вранці 20 січня в Макіївці відбулося 2 вибухи. Перший - у районі адміністративного будинку державного підприємства "Макіїввугілля", другий - в районі торгового центру. Обійшлося без жертв і постраждалих.

Організатори вибухів вимагали до 17:00 четверга виплатити 4,2 мільйонів євро купюрами по 500 євро. Проте термін ультиматуму сплив, а нових вибухів не послідувало. За даними ЗМІ, злочинцям назбирали необхідний викуп, але вони не прийшли за грошима.

21 січня голова Донецької обладміністрації Анатолій Близнюк заявив, що прийняв рішення "про введення особливого режиму по всій області" у зв'язку з вибухами в Макіївці.

Все про події у Макіївці читайте тут

Читайте також:

Ющенко назвав вибухи у Макіївці гнилою битовухою

У силовиків є головна версія теракту у Макіївці

Азаров запевнив, що вибухів у Макіївці більше не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: