Тимошенко про Януковича: він з іншої галактики

Тимошенко закликала усіх кандидатів від демократичних сил підтримати її, щоб не допустити до влади Януковича.

Кандидат у президенти, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вважає непідтримку у другому турі її кандидатури лідерами демократичного табору абсурдною позицією, яка може призвести до втрати Україною державності та демократичних здобутків. Тимошенко наголосила, що вони з Януковичем - "з різних Галактик".

Під час зустрічі з тернопільськими прихильниками БЮТ 2 лютого вона зауважила, що напередодні першого туру виборів усіх кандидатів закликала "не поливати одне одного брудом", а напередодні другого туру – підтримати кандидата від націонал-демократичних сил.

"Я пояснювала – у нас усіх один опонент, а точніше, ворог. І пропонувала: давайте бачити одного опонента, а не боротися між собою. Але зараз усі пішли готуватися до місцевих виборів і парламентських, тим самим продемонструвавши, що вони всі борються за себе, за своє майбутнє у політиці, але не за інтереси держави", – переконана Тимошенко.

На її думку, ті представники демократичних сил, які відкрито не заявили про її підтримку у другому турі президентських виборів, побоялися втратити частину виборців під час виборів до місцевих рад. "Вони вирішили, що якщо зараз заговорять про підтримку, то як вони потім віддиратимуть свій електорат", – вважає Тимошенко.

Вона також наголосила, що заклики голосувати проти обох кандидатів у президенти, які лунають, зокрема, з демократичного табору, – це технологія для заходу і центру України, яка працює на Віктора Януковича. "Ми простежили замовні матеріали в одній із газет, які закликали голосувати проти всіх, і виявили, що ці матеріали були проплачені зі штабу Партії регіонів. І коли говорять, що Янукович і Тимошенко однакові, – це теж технологія. Бо які ж ми однакові, якщо ми з різних галактик", – сказала Тимошенко.

При цьому вона зауважила, що є оптимістом, і висловила упевненість, що у другому турі "усі ці чорні технології не спрацюють". Інакше, застерегла Тимошенко, українці можуть втратити здобуту державність.

"Давайте проголосуємо проти всіх, давайте не прийдемо на вибори і знову створимо в історії чорну сторінку здачі своєї держави", – заявила Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко: при Януковичі депутатів купуватимуть, як кілограм м'яса

Янукович: після виборів уряд Тимошенко сам розбіжиться

Тимошенко: прем'єром у Януковича буде "батько корупції"

Янукович здивувався, що Тимошенко надто мляво поливає його брудом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: