Тимошенко про зустріч з Каддафі: ніяких подвійних стандартів

Екс-пре‘мьер наголосила, що країни всього світу намагаються будувати між собою ділові та вигідні стосунки.

 Екс-пре‘мьер-міністр, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко не бачить жодних подвійних стандартів у своїх діях через зустріч на високому рівні з лідером Лівії Муаммаром Каддафі під час її перебування на посаді глави уряду. Про це вона заявила в ефірі одного з українських телеканалів.

Тимошенко наголосила, що країни всього світу намагаються будувати між собою ділові та вигідні стосунки.

"Я можу зараз ствердно сказати, що Україна і Лівія були партнерами, бо Україна мала можливість мати великий ринок збуту для наших літаків, ми мали можливість видобувати нафту в Лівії, ми вибудовували економічні стосунки такі які вигідні Україні і які Україна потребувала", - сказала вона.

Тимошенко також зазначила, що її позиція як політика завжди була на боці справжніх цінностей та демократії, і ніякі економічні стосунки цього не змінять.

"А коли лідер іншої держави на запрошення вищих посадових осіб приїжджає в Україну ми зобов`язані зустрічатися і зобов`язані спілкуватися. Саме тому я не бачу ніяких протиріч в своїй поведінці", - сказала екс-пре‘мьер.

Вона також зауважила, що ніколи не можна переходити тонку межу між акціями народної непокори та громадянською війною.

"Я завжди цю межу розуміла, і як політик ніколи не давала підстав думати, що я не розмежовую ці речі", - наголосила Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко клянеться, що хабарів не брала

Тимошенко вибачилася за свої помилки у прямому ефірі

Тимошенко: Янукович відпустив мене в Брюссель, бо йому так краще

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: