Тимошенко продовжує "вибивати" з МВФ 3,5 млрд доларів

Прем'єр Юлія Тимошенко повідомила, що переговори Києва з МВФ не припинялися, і вона сподівається отримати 3,5 мільярдів доларів до кінця року.

Уряд продовжує переговорний процес з Міжнародним валютним фондом про виділення четвертого траншу кредиту в рамках дворічної програми stand by для України.

"Ми продовжуємо співпрацю і сподіваємося, що ми зможемо отримати четвертий транш до кінця року", - повідомила прем'єр Юлія Тимошенко, цитує її прес-служба.

"Переговори не припинялися. Не відповідає дійсності, що хтось прийняв рішення до закінчення президентської кампанії припинити співпрацю. Це абсолютно не відповідає дійсності", - підкреслила вона.

Раніше видання The New York Times, посилаючись на свої джерела, повідомляло, що МВФ вирішив відмовити Україні у наданні четвертого траншу кредиту у розмірі 3,5 мільярдів доларів до завершення президентських виборів.

Натомість віце-прем'єр-міністр Григорій Немиря заявив, що зараз питання про виділення Україні четвертого траншу кредиту знаходиться на стадії підготовки до розгляду Радою директорів МВФ.

З 2008 року Україна одержала вже три транші кредиту МВФ на загальну суму 12 млрд доларів.

Читайте також:

Глава місії МВФ в Україні "втомилася від брехні" та йде з посади

Київ пообіцяв МВФ підвищити ціни на газ для населення

Україна екстрено запросила у МВФ 2 мільярди доларів

МВФ остаточно відмовив Україні в кредиті до виборів президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: