Тимошенко програла Ющенкові у головному виборчому суді

У задоволенні позову Тимошенко до Ющенка про визнання недостовірною інформацію щодо володіння найбільшою офшорною компанією на Кіпрі відмовлено повністю.

Вищий адмінсуд відмінив рішення про задоволення позову Юлії Тимошенко до Віктора Ющенка.

Про це заявила заступник глави секретаріату президента Марина Ставнійчук.

За її словами, у понеділок Вищим адміністративним судом України було переглянуто в апеляційному порядку рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 6 січня 2010 року, яким було задоволено позов Тимошенко до Ющенка про визнання недостовірною інформаціющодо володіння Юлією Тимошенко найбільшою офшорною компанією на Кіпрі.

Постановою Вищого адміністративного суду України рішення Київського апеляційного адміністративного суду скасовано, у задоволенні позову Тимошенко до Ющенка відмовлено повністю, зазначила Марина Ставнійчук.

Нагадаємо, 3 січня під час зустрічі з мешканцями міста Моршин на Львівщині Ющенко заявив, що Тимошенко "володіє найбільшою офшорною компанією на Кіпрі – але не має навіть "Запорожця". Додамо, що іншим разом глава держави також розкритикував її декларацію про доходи та назвав "бомжем".

У свою чергу представник Тимошенко Андрій Портнов сказав, що рішення суду не свідчить про правоту Віктора Ющенка у його звинуваченнях на адресу лідерки БЮТ.

"Вищий адмінсуд не розглядав цю справу по-суті, а постановив що Віктор Ющенко має відповідати не як кандидат у президенти, а як президент. Тобто позов має бути адресований не в рамках виборчого процесу і до Печерського райсуду, куди ми завтра і звернемося", - заявив він.

"На наш погляд, це - технологічна уловка, застосована головуючою суддею Чумаченко, яка 15 грудня 2009 з рук президента отримала звання заслуженого юриста України. І я бачу прямий причинно-наслідковий зв'язок між цією подією і рішенням Вищого адмінсуду", - додав Портнов.

"Найближчим часом ми ініціюємо в парламенті заборону на нагородження суддів орденами, медалями і почесними званнями".

Читайте також:

Ющенко: Тимошенко володіє найбільшою офшорною компанією на Кіпрі

Тимошенко в Криму визнала себе бомжем

Ющенко назвав Тимошенко і Януковича "московським проектом"

Суд визнав слова Ющенко про офшори Тимошенко наклепом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: