Тимошенко: "Пропало все!" - це Бог шельму помітив

Прем'єр незадоволена, що ЗМІ випустили в ефір ролик з її словами "Пропало все!" і обіцяє в майбутньому "видавати все, як треба".

Прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що зазвичай вона не використовує технічні допоміжні засоби під час своїх виступів. Але в той раз, коли все українське телебачення продемонструвало ролик з її словами "Пропало все!", вона скористалася порадою своєї прес-служби.

"Я рідко при будь-яких виступах користуюся паперами, заздалегідь підготовленими виступами, будь-якими спічами, які написані, тому що я дуже чітко знаю, що і як потрібно сказати. Ну, як кажуть, Бог шельму мітить. Я один раз послухала свою команду", - розповіла прем’єр в ефірі телеканалу ICTV.

Тимошенко назвала "неетичним" те, що ЗМІ розповсюдили відеозапис технічного збою, що стався під час її виступу.

"Дуже неприємно, що журналістська етика настільки була неадекватна, що ці чорнові записи, які нічого не варті, крім слів "все пропало", були пущені в ефір і були показані, як якась там паніка, що все пропало, хоча подальший текст просто прибрали", - наголосила вона.

Прем'єр розповіла, як її прес-служба порадила їй скористатися суфлером.

"Вони кажуть: ну, ти така схвильована, йдеш зараз на пряму заяву-звернення до народу, давай ми запишемо на суфлер, щоб були орієнтири. Я опиралася тривалий час, але все ж таки думаю: добре, порадили – зроблю.

І що ви думаєте? У той самий момент, коли включилися усі камери, коли почалася пряма трансляція, я глянула на суфлер, а там все пропало. Ні тексту, ні повідомлень – пустий екран! І перше, що я могла вимовити, я сказала: "Все пропало! На суфлері нічого не має", - пригадала Тимошенко.

Вона зазначила, що того разу (саме тоді Тимошенко оголосила, що "ширки" з Партією регіонів не буде, і вона йде в президенти) їй довелося знову говорити без будь-яких допоміжних засобів, і додала, що "як кажуть, не доля".

Наостанок Тимошенко заявила, що з тих технічних проблем зробила певні висновки, "і тепер ми будемо все в ефір видавати так, як треба".

Читайте також:

Тимошенко: Пропало все

"Ширки" не буде. Тимошенко йде у президенти

Тимошенко: у Януковича, Ющенка та Яценюка один штаб на трьох

Тимошенко вважає Фірташа своїм прямим ворогом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: