Тимошенко пропонує Лівії скандальний український завод

Розташування цього підприємства на Чорному морі і досить великий обсяг мінеральних добрив, які він виробляє, мають зацікавити лівійських партнерів.

Прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що Лівія з її запасами природного газу може стати хорошим партнером для українських хімічних підприємств, які використовують його в якості сировини.

"Українські хімічні підприємства працюють рентабельно, якщо вони забезпечені природним газом. Лівія може організувати рентабельну роботу цих підприємств", - сказала вона, відкриваючи переговори в столиці Лівії Тріполі в понеділок.

Тимошенко зазначила, що на поточний час готується приватизація ВАТ "Одеський припортовий завод" і запропонувала Лівії взяти участь у цьому процесі.

На її думку, розташування цього підприємства на Чорному морі і досить великий обсяг мінеральних добрив, які він виробляє, мають зацікавити лівійських партнерів.
Також прем’єр заявила, що Україна і Лівія мають гарний потенціал для партнерства в проекті спільного виробництва і реалізації українських літаків.

"Ми пропонуємо організувати спільну діяльність з освоєння ринків, в тому числі в Африці та країнах арабського світу", - сказала Тимошенко.

За її словами, Україна може будувати одні з кращих літаків за досить помірною ціною.

Тимошенко визнала, що в минулому Лівія мала не надто успішний досвід співпраці у цій сфері з Україною. "Але з приходом нашого уряду багато що змінилося. Ми повністю фінансово та організаційно оздоровили цю галузь", - наголосила прем'єр.

Вона вважає, що участь лівійських партнерів у цьому проекті буде додатковою гарантією надійності співпраці.

Тимошенко висловила впевненість, що для лівійських інвестиційних компаній і фондів цей проект забезпечить широкі ринки збуту і буде високорентабельним.

"Я хотіла б знайти організаційну форму, яка б зробила нас партнерами у цьому проекті - від виробництва до реалізації", - підсумувала глава українського уряду.
За її словами, великі можливості України і Лівії для співпраці у військово-технічній сфері, а також в космічній галузі. Зокрема, Тимошенко виділила проект дистанційного зондування землі.

Також секретар Вищого Народного Комітету Лівії виступив з пропозицією відмінити візовий режим з Україною.

Читайте також:

Ющенко зняв заборону на продаж ОПЗ

ОПЗ заборонили приватизувати

Тимошенко передумала продавати "Турбоатом"

В Україні зупинилося третє найбільше хімпідприємство за добу

ВідеоТимошенко пропонує Лівії ОПЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: