Тимошенко пропонує віддати Київщину чоловікові, який подарував їй зірку з неба

Уряд одноголосно погодився запропонувати президентові кандидатуру Павла Козирєва на пост голови Київської обласної держадміністрації.

Кабмін рекомендує президенту Віктору Ющенку призначити на посаду губернатора Київщини мера міста Українка Павла Козирєва. Про відповідне рішення, ухвалене на засіданні уряду у середу, на брифінгу повідомила прем’єр Юлія Тимошенко.

"Ми сьогодні президенту запропонували кандидатуру віце-президента Асоціації міст України, голови асоціації малих міст України, члена колегії міністерства житлово-комунального господарства Павла Козирєва", - сказала вона.

"Це достатньо досвідчена людина. Він нагороджений орденом за заслуги 3 ступеню. Козирєв внесений сьогодні на засіданні уряду. Голосування відбулося одностайне, і ми сподіваємося, що президент призначить його головою Київської облдержадміністрації", - додала Тимошенко.

При цьому вона висловила жаль з приводу того, що Ющенко відхилив її попередню кадрову пропозицію з цього приводу.

"Я на цю посаду подавала президенту пана Пустовойтенка... Але ми отримали офіційну відмову від президента. Для мене це прикрий факт, тому що я вважаю Пустовойтенка високопрофесійною людиною, яка могла би навести лад у Київській області", - сказала Тимошенко.

"Аргументи президента є такими, які, як він каже, не підлягають обговоренню. Але у той час, коли у мене буде більше владних повноважень для призначення посадових осіб, Валерій Павлович буде обов’язково призначений", - додала вона.

Як повідомляв ТСН.ua, минулого тижня під час відвідання міста Українка на Київщині Тимошенко отримала у подарунок від Асоціації малих міст України зірку, названу її іменем, яка знаходиться у сузір'ї Стрільця.

Відповідний сертифікат на право володіння зіркою Тимошенко вручив мер міста Українка Павло Козирєв.

Читайте також:

Тимошенко подарували справжню зірку у сузір'ї Стрільця

Ющенко не хоче бачити Пустовойтенка київським губернатором

Тимошенко напише бюджет на основі ветованого Ющенком закону

Ульянченко хоче віддати Київську область своєму заступнику

ВідеоТимошенко про кандидатуру Козирєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: