Тимошенко пропонує Ющенку коаліцію, а Литвину - крісло спікера (відео)

Юлія Тимошенко востаннє звернулася до Віктора Ющенка з просьбою відновити коаліцію за участю фракції Блоку Литвина.

Про це Тимошенко заявила сьогодні журналістам у Кабінеті міністрів.

"Я хочу, щоб усі найвищі посадовці розуміли, що зараз знищення коаліції і роботи Верховної ради - це не випад проти Тимошенко, а проти України. І тому я звертаюся до президента України з останньою пропозицією відновити демократичну коаліцію, враховуючи відповідальність, яку і президент, і прем`єр, і депутати демократичної коаліції несуть перед своїми виборцями", - сказала Тимошенко.

Ющенко-Тимошенко-Литвин
УНІАН
Юлія Тимошенко знову пробує всіх перемирити
Прем`єр підкреслила, що у разі, якщо до кінця цього тижня не буде відновлена демократична коаліція, то БЮТ шукатиме "інші варіанти та інші можливості".

Одночасно Тимошенко звернулася до Володимира Литвина з офіційним запрошенням приєднатися до демократичної коаліції.

"Ми готові прийняти всі умови, які зараз висуне Блок Литвина для того, щоб увійти до посиленого формату демократичної коаліції", - підкреслила вона.

Тимошенко також закликала делегатів з`їзду "Нашої України" прийняти рішення про повернення їхньої фракції до коаліції.

"Я прошу вас на цьому з`їзді всупереч будь-яким політичним інтригам прийняти рішення про відновлення демократичної коаліції із запрошенням Блоку Литвина, і, якщо буде в цьому необхідність, то підтримати Володимира Литвина на посаду голови Верховної ради і підписати всі необхідні коаліційні угоди", - заявила Тимошенко.

При цьому глава уряду підкреслила, що звертається з таким проханням без будь-яких ультимативних умов і на принципах відвертості.

"Ми готові сприйняти пропозицію про посилення команди міністрів, ми готові сприйняти пропозицію, що стосується посилення керівництва в інших органах державного управління, але єдине, чого не можна робити, це робити сумнівні політичні рейтинги на біді України", - підкреслила прем`єр-міністр.


ВідеоТимошенко востаннє звернулася до Віктора Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: