Тимошенко пророкує великий корупційний скандал у разі продажу "Нафтогазу"

Тимошенко заявила, що газотранспортну систему України разом зі сховищами газу та з усіма підприємствами з видобутку газу, так само як і "Укртелеком", влада частково хоче приватизувати в тіні.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає новою корупційною оборудкою наміри влади продати акції НАК "Нафтогаз України".

Про це Тимошенко заявила сьогодні на брифінгу в Жулянах після повернення з Брюсселю.
"Я думаю, що в Україні назріває справжній корупційний скандал", - сказала Тимошенко.

На її переконання, газотранспортну систему України разом зі сховищами газу та з усіма підприємствами з видобутку газу, так само як і "Укртелеком", влада частково хоче приватизувати в тіні.

При цьому Тимошенко наголосила, що НАК "Нафтогаз України" є безцінним.

"Якщо сьогодні з нуля будувати таку саму систему, на мій погляд, це буде коштувати більше 150 млрд. дол. І те, що зараз вони збираються частину акцій переписати на себе і за це майже нічого не заплатити, - це злочин", - сказала Тимошенко.

Вона додала, що у разі продажу акцій НАК це питання стосуватиметься й енергетичної безпеки інших країн.

Як повідомлялося, 21 березня Президент України Віктор Янукович заявив, що вважає можливим продаж частини акцій НАК "Нафтогаз України" на міжнародних біржах.

11 березня глава правління "Нафтогазу" Євгеній Бакулін повідомив, що керівництво НАК "Нафтогаз Україна" готує ряд пропозицій до Міністерства енергетики і вугільної промисловості з реструктуризації компанії.

За його словами, на сьогодні розглядається кілька можливих способів реструктуризації НАК "Нафтогаз Україна", зокрема створення СП, залучення іноземних інвесторів, публічне розміщення акцій компанії на ринку (IPO).

1 березня п.р. під час другої щорічної конференції "Український енергетичний форум" Бакулін заявив, що "Нафтогаз" планує протягом 1,5-2 років вийти на IPO.

"Нафтогаз України" - найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають більш як 97% газу і нафти в країні.

Читайте також:

Кримінальну справу щодо газу RosUkrEnergo направлено до суду

СБУ направила до прокуратури справу про газ RosUkrEnergo

Діденка і Макаренка знову залишили за ґратами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: