Тимошенко просить МВФ пом'якшити вирок

В документі українська сторона також визнає порушення умови про максимальне відхилення офіційного курсу гривні від ринкового.

Уряд просить МВФ пом'якшити умови виділення 4-го траншу кредиту.

Зокрема, Кабмін продовжить добиватися підвищення цін на природний газ для населення, посилення незалежності Нацбанку та скасування фінансування Євро-2012 за рахунок авансового перерахування перевищення доходів над витратами Нацбанку.

Про це йдеться в урядовому проекті меморандуму економічної та фінансової політики, переданому МВФ, повідомило джерело в уряді.

За його словами, у документі зазначається, що порушення умови про підвищення ціни на природний газ на 20% для населення і теплокомуненерго з 1 вересня і 1 жовтня цього року відбулося через судові рішення.

Уряд підкреслює, що має намір з 1 квітня 2010 почати підвищувати ціни на газ на 25% щоквартально і надолужити відставання від графіку, який передбачає підвищення на 20% раз на три місяці з початку 2010 року.

Крім того, уряд зобов'язується сприяти скасуванню закону про спрямування 9,8 млрд грн на фінансування Євро-2012 за рахунок авансового прибутку НБУ, вето на який було подолано за участю парламентської більшості.

Співрозмовник додав, що в документі українська сторона також визнає порушення умови про максимальне відхилення офіційного курсу гривні від ринкового у 2%, проте підкреслює, що воно вже усунуто, і ринковий курс досяг оптимальної стабілізації в межах 8 грн/$1.

Як відомо, раніше повідомлялося, що МВФ відмовив Україні у виділенні коштів до виборів.

Читайте також:

МВФ остаточно відмовив Україні в кредиті до виборів президента

Тимошенко закликала Ющенка припинити фінансовий Євроголодомор

Уряд послав МВФ листа без підпису президента

Уряд спробував вмовити МВФ дати грошей Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: