Тимошенко знову попросила перенести засідання суду

За словами Тимошенко,її захисник Сергій Власенко вимушений відбути у іншу країну у відрядження для консультацій з міжнародною аудиторською компанією.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко просить перенести судове засідання через відрядження її захисника Сергія Власенка. Відповідне клопотання вона заявила під час судового засідання.

СУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

За її словами, її захисник Сергій Власенко "вимушений відбути у іншу країну у відрядження для консультацій з міжнародною аудиторською компанією BDO".

"Він поїхав туди, щоб мати можливість отримати аудит щодо обставин кримінальної справи по газу", - зазначила Тимошенко.

Вона додала також, що її новий захисник, Микола Титаренко, який лише в четвер отримав право доступу до матеріалів її справи, за кримінальним кодексом має право на додатковий час для ознайомлення з матеріалами.

Нагадаємо, попередній розгляд "газової" справи Юлії Тимошенко пройшов 29 червня. Під час засідання Тимошенко висунула клопотання про те, щоб суд надав їй термін в три дні для того, щоб ознайомитись з матеріалами кримінальної справи. Після кількахвилинної перерви суд прийняв рішення відкласти засідання до 10.00 4 липня.

Слід зазначити також, що 4 липня Тимошенко повідомила про залучення нового адвоката.

Як повідомлялося, у понеділок 4 липня Печерський райсуд Києва розглядає по суті кримінальну справу, порушену стосовно Юлії Тимошенко.

Читайте також:

Ющенко зізнався, що вже давав свідчення у справі Тимошенко

Адвокат Тимошенко пояснив причини некоректної поведінки екс-прем'єра в суді

На майно Тимошенко та Луценка накладено арешт

"Нафтогаз" хоче відсудити у Тимошенко 1,5 млрд гривень

ВідеоТимошенко знову попросила перенести засідання суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: