Тимошенко просить в антикорупційного органу Януковича повернути "Межигір’я"

Глава уряду хоче, щоб створений Януковичем Антикорупційний комітет розглянув низку гучних справ, до яких нібито причетний президент.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко має намір 1 березня звернутися до президента Віктора Януковича з проханням терміново розглянути на засіданні новоствореного Національного антикорупційного комітету питання про передачу в користування Чорноморського шельфу, про роботу на українському ринку компанії "РосУкрЕнерго" і передачу чинному президенту резиденції "Межигір’я".

"Я сьогодні хочу направити звернення до Януковича, щоб першими питаннями на Національному антикорупційному комітеті були розглянуті, як позбавлялася країна шельфу Чорного моря. Ми сьогодні передамо всі документи туди, передамо всі докази того, що це була велика корупція, що базувалася на постанові колишнього прем’єр-міністра Януковича", - наголосила Тимошенко.

"Друге: ми також хотіли б звернутися до НАК і пана Януковича як його голови про те, щоб одним з перших питань було розглянуте питання "РосУкрЕнерго", яка багатьох років обезкровлювала нашу нафтогазову систему. І, до речі, один з натхненників і керівників "РосУкрЕнерго" пан Льовочкін призначений керівником Адміністрації президента Януковича. Я думаю, що розглянути цю корупційну діяльність було б дуже логічно", 0- зазначила прем’єр.

"І останнє питання з першочергових, які, мені здається, слід розглядати самому Януковичу як керівнику НАК – повернення з його нечесної корумпованої власності "Межигір’я" державі", - сказала Тимошенко.

Вона підкреслила, що розгляд і рішення цих питань були б одними з найбільш важливих перших кроків діяльності Національного антикорупційного комітету. "Я повірю, що Янукович боротиметься з корупцією, якщо він розпочне з себе – якщо він розпочне з повернення "Межигір’я". І якщо він "Межигір’я" поверне державі, то тоді є надія, що хтось із корупцією в країні боротиметься", - сказала Тимошенко.

Прем’єр також уточнила, що після того, як звернення сьогодні буде направлене Януковичу, воно також буде надано для публікації в ЗМІ.

Нагадаємо, 26 лютого президент Янукович підписав указ "Про створення Національного антикорупційного комітету".

Читайте також:

Тимошенко проведе вечірнє засідання Кабміну у вівторок

Зварич має намір подати до суду на Литвина

Литвин: шанси на відставку Тимошенко - 50 на 50

Лідери фракцій Ради затвердили розгляд відставки Тимошенко 3 березня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: