Тимошенко просить відмінити голоси 1,3 млн осіб, які обирали президента вдома

Юлія Тимошенко вважає, що голосування за межами дільниць відбувалось із порушенням законодавства: без медичних довідок.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко просить ВАСУ голосування за межами дільниці під час президентських виборів не враховувати як таке, що відбулося.

Про це вона заявила в ході свого виступу під час засідання Вищого адміністративного суду України.

"Я прошу голосування за межами дільниць взагалі не рахувати таким, яке взагалі відбулося", - наголосила Тимошенко. Вона аргументувала свою позицію тим, що голосування за межами дільниць відбувалось із порушенням законодавства, зокрема без медичних довідок, на підставі заяв, які не відповідають чинному законодавству.

Також, на думку Тимошенко, під час голосування за межами дільниць не була дотримана паритетність членів ДВК, які із скринькою ходили до громадян, які голосували вдома. За підрахунками Тимошенко, під час другого туру президентських виборів вдома проголосували 1 млн 300 тис. осіб.

Нагадаємо, ВАСУ почав розгляд позову Юлії Тимошенко щодо визнання недійсними результатів другого туру виборів президента, згідно з якими на них переміг Віктор Янукович. Прем'єр особисто прийшла на судове засідання.

Під час засідання вона заявила, що готова прийняти об’єктивне волевиявлення українського народу.

"Якщо все буде встановлено, все буде всебічно вивчено і об’єктивно, я прийму те рішення (рішення суду – ред.), яке є волевиявленням народу. Але я не можу прийняти подвійні стандарти", - сказала Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко готова прийняти об'єктивне рішення суду

Суд відмовив ЦВК у проханні не розглядати позову Тимошенко

У Києві розпочався суд, який вирішить долю виборів

ВідеоТимошенко про голосування за межами дільниць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: