Тимошенко проти російського впливу

Лідер БЮТ вважає, що Російська Федерація використовує всі можливі способи для збереження свого впливу на Україну.

Юлія Тимошенко
УНІАН
Юлія Тимошенко вважає, що Росія є непрогнозованою.
Росія використовує всі можливі засоби для того, щоб утримати Україну в сфері свого впливу.

Так вважає лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

"Я думаю, що Росія все-таки прагне зберегти Україну в системі свого впливу, у фарватері своїх національних інтересів. І для цього використовує всі різновиди залежності України, що історично склалася, від Росії. У тому числі, й енергетичну залежність, певну дифузію еліт, тобто все, що тільки є в її руках", - сказала Тимошенко в інтерв'ю "Німецькій хвилі", опублікованому на сайті БЮТ

За її словами, "чим довше Росія прагнутиме зберегти ці системи залежності, тим довше наші відносини не будуть нормалізуватися"
.

Тимошенко-Штойбер
Непрогнозованість лідер БЮТ хоче подолати разом із Заходом (на фото - зустріч Юлії Тимошенко із прем'єром Баварії Едмундом Штойбером). (Фото: tymoshenko.com.ua)
Тімошенко також заявила, що "в енергетичній сфері всі довгострокові ратифіковані угоди між Росією і Україною були грубо зруйновані". За її словами, "Росія діє сьогодні не дуже прогнозовано", і тому Захід повинен проводити єдину зовнішню політику відносно Москви.
 
"Сьогодні світ зацікавлений найбезпосереднішим чином в стабільності в кожному регіоні світу, зацікавлений в прогнозованості кожної країни на міжнародній арені. І, враховуючи, що Росія діє сьогодні не дуже прогнозовано, то, звичайно ж, політика, що сьогодні консолідується, у тому числі і Європейського Союзу, повинна цю непрогнозованість мінімізувати", - підкреслила Тімошенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: