Тимошенко проведе теледебати в будь-якому разі, з Януковичем чи без

У Тимошенко обіцяють проговорити всі сто хвилин ефіру і без Януковича, якщо він вирішить не прийти.

Теледебати перед другим туром президентських виборів відбудуться 1 лютого за будь-якої погоди, з Віктором Януковичем чи без.

Про це заявив депутат від БЮТ Микола Томенко на брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів, чи має намір Юлія Тимошенко запросити на теледебати Віктора Януковича.

Томенко нагадав, що проведення теледебатів врегульовано Законом про вибори і рішенням ЦВК.

"Таким чином, в понеділок 1 лютого на Першому національному, як каже закон, між 19:00 і 22:00 тривалістю 100 хвилин пройдуть обов'язкові теледебати. Обов'язковість передбачає, що обидва кандидати в президенти можуть брати участь у цих теледебатах тільки персонально. В принципі , один з кандидатів може не прийти на теледебати. Тоді всі 100 хвилин отримує інший кандидат або кандидатка", - сказав він.

Томенко зазначив, що порядок передбачає мінімізацію ролі ведучого теледебатів і можливість для обох кандидатів представити свою програму. За його словами, крім Першого національного, будь-який канал на безкоштовній основі може здійснювати трансляцію таких теледебатів.

"Ви знаєте, що Тимошенко вже кілька місяців вмовляє Януковича прийти на теледебати. Штаб прийме рішення, але за будь-яких обставин Тимошенко буде 1 лютого на теледебатах. Чи буде Янукович - подивимося, яке рішення прийме його штаб. Але 100 хвилин теледебатів прописані, і вони відбудуться за будь-якої погоди ", - додав він.

Нагадаємо, в першому турі виборів та Тимошенко, і Янукович відмовилися від безкоштовних теледебатів, покладених їм за законом.

Читайте також:

Тимошенко любить прямі ефіри за їх "драйв"

Янукович піде на дебати перед другим туром виборів

Тимошенко викликає Януковича на публічні дебати

Тимошенко не прийшла на ток-шоу дискутувати з Януковичем

ВідеоТимошенко проведе теледебати в будь-якому разі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: