Тимошенко проведе у Києві мітинг єднання опозиції

Лідер БЮТ закликала всі націонал-демократичні сили прийти на віче вшанування пам'яті Тараса Шевченка і об'єднатися в єдину опозиційну силу.

У вівторок, 9 березня, об 11:00, лідер БЮТ Юлія Тимошенко проведе у Києві біля пам’ятника Тарасу Шевченку "віче вшановування пам’яті Великого Кобзаря та започаткує єднання патріотичних, демократичних сил для захисту України, свободи і демократії від антиукраїнської влади".

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, лідер БЮТ запрошує всі націонал-патріотичні сили взяти участь у мітингу.

"9 березня Україна відзначає 196-ту річницю з дня народження великого сина свого народу, поета-гуманіста, ім'я якого увійшло до скарбниці світової літератури, славетного Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка. Його безсмертна спадщина - це вершина людського генія. Легендарний співець українського народу, художник-мислитель, палкий захисник соціальних та національних інтересів України, великий борець за волю свого народу, він обстоював права українців на вільний суверенний розвиток", - говориться в повідомленні.

"Юлія Тимошенко запрошує всіх небайдужих до майбутнього України на мітинг за участю "всіх людей, які мають волю, які мають силу, продовжити шлях і попрацювати в опозиції", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Цього року Україна відзначатиме 196-му річницю від дня народження Великого Кобзаря.

Читайте також:

Тимошенко вважає, що краще за неї ніхто не слугував Україні

Тимошенко заявила про початок політичних репресій

Тимошенко: прем’єром стане Азаров, а інших обвели навколо пальця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: