Тимошенко проведете у Дніпропетровську засідання уряду

Також під час поїздки Тимошенко відкриє виставку, ознайомиться з сучасними аграрними технологіями, з ходом збирання врожаю.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко прибула з робочою поїздкою у Дніпропетровську область. У ході робочої поїздки Тимошенко проведе виїзне засідання уряду щодо ситуації в агропромисловому комплексі та виконання заходів, визначених законами України, актами Кабінету міністрів стосовно розвитку галузі.

Під час поїздки Тимошенко відкриє виставку "Всеукраїнський день поля – 2009", де ознайомиться з сучасними аграрними технологіями, технікою та обладнанням для аграрного бізнесу, повідомляє управління у зв'язках зі ЗМІ секретаріату Кабміну.

Програмою також передбачено, що прем'єр-міністр ознайомиться з виробництвом сільськогосподарської техніки; з ходом збирання врожаю на демонстраційному полі та новітніми технологіями; з роботою молочно-племінного комплексу великої рогатої худоби та школи практичного навчання молочному тваринництву; з технологіями механічного, зварювального і магістрального та складального виробництва тягових та магістральних електровозів.

Читайте також:

Тимошенко надрукує мільярди для "Нафтогазу" вже до кінця тижня

Тимошенко напише бюджет на основі ветованого Ющенком закону

Тимошенко збирає міністрів, а Янукович поїхав на Закарпаття

З уряду Тимошенко хочуть прибрати ще одного міністра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: